۱۳۰۰ کلاس درس تخریبی در لرستان وجود دارد

به گزارش خبرنگار مهر، گودرز کریمی فر شامگاه شنبه در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان یکی از سیاست های آموزش و پرورش را توسعه مشارکت های عمومی در این نهاد دانست و اظهار داشت: یکی از برنامه های جدی در آموزش و پرورش حضور خیرین مدرسه ساز است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بزرگترین فصل مشترک حاکمیت و ملت و مهمترین مولد منابع انسانی است، بیان داشت: همکاری خیرین مدرسه ساز با آموزش و پرورش ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان افزود: نگاه تعاملی و تفاهمی بین آموزش و پرورش و خیرین مدرسه ساز می تواند توسعه عدالت آموزشی را در امر مدرسه سازی و سخت افزاری ارتقا دهد.

کریمی فر جهاد مدرسه سازی را یکی از برنامه های جدی آموزش و پرورش لرستان دانست و گفت: این امر  با همکاری خیرین مدرسه ساز امکان پذیر است..

وی به وجود چهار هزار و ۲۰۷ آموزشگاه در لرستان اشاره کرد و بیان داشت: این آموزشگاه ها در قالب ۱۵ هزار کلاس درس، ۲۵ منطقه و شهرستان و ۳۲۰ هزار دانش آموز بوده که نیازمند همت خیرین مدرسه ساز هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه در سطح استان ۴۳۵ مدرسه تخریبی وجود دارد، افزود: این مدارس در قالب هزار و ۳۱۵  کلاس درس هستند.

کریمی فر یادآور شد: تا کنون حدود ۲۵۰ پروژه خیر ساز تحویل آموزش و پرورش لرستان داده شده است.

وی به معرفی خیرین مدرسه ساز پرداخت و افزود: خیرین مدرسه ساز کسانی هستند که می توانند آینده آموزش و پرورش را با کمک های مالی و فکری خود از لحاظ توسعه، تجهیز و ساخت مدرسه سازی ترمیم کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تجهیز و توسعه هنرستان های استان را یکی از برنامه های جدی آموزش و پرورش دانست و گفت: نگاه خیرخواهانه خیرین به توسعه و تجهیز هنرستان ها و سالن های ورزشی مورد توقع معلمین و محصلین است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۳۰۰ کلاس درس تخریبی در لرستان وجود دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات