سازوکارهای توسعه صادرات در شهرستان البرز فراهم شود

صادرات فرماندار شهرستان البرز گفت: برای توسعه صادارت در شهرستان البرز باید شاهد تسهیل امور و فرآیندهای لازم برای محقق شدن این مهم باشیم که در این زمینه مسئولان ذی‌ربط باید اقدامات لازم را انجام دهند.

رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین درباره راهکارهای افزایش صادارات و افزایش بهره‌وری در این حوزه اظهار داشت: توسعه صادرات در هر کشوری سبب رونق اقتصادی و رفاهی آن کشور و جامعه می‌شود که مسئولان این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های موجود باید به این مقوله توجه بیشتری کنند.

وی افزود: برای توسعه صادارت در شهرستان البرز باید شاهد تسهیل امور و فرآیندهای لازم برای محقق شدن این مهم باشیم که در این زمینه مسئولان ذی‌ربط باید اقدامات لازم را انجام دهند.

فرماندار شهرستان البرز اظهار داشت: ایجاد پنجره واحد گمرک یکی از اقدامات مناسبی است که در زمینه توسعه صادارت انجام شده که باید این مهم با دقت و کیفیت بیشتری انجام شود.

عسگری با اشاره به راهکاری مورد نظر برای افزایش و توسعه صادرات شهرستان عنوان کرد: برای توسعه و افزایش صادرات شهرستان البرز راهکار و نمونه‌های موفق بسیاری وجود دارد و مسئولان می‌توانند از تجربیات موفق استان‌های دیگر در این زمینه استفاده لازم را ببرند.

فرماندار شهرستان البرز تصریح کرد: حذف قوانینی که منجر به کاهش سرعت صادرات می‌شود و استفاده از نظرات کارشناسی شده در این حوزه توسط متخصصان می‌تواند به امر توسعه صادرات غنای بیشتری بدهد.

وی بیان کرد: نظارت دقیق بر میزان واردات و صادرات یکی از مقوله‌های مهم دیگری است که باید مسئولان مرتبط برای جلوگیری از خطرات احتمالی انجام دهند تا بدین وسیله شاهد رونق اقتصادی به وسیله صادرات در شهرستان البرز باشیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سازوکارهای توسعه صادرات در شهرستان البرز فراهم شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات