رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: رفتار آمریکا تداعی کننده اقدامات هیتلر است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: رفتار آمریکا تداعی کننده اقدامات هیتلر است

تسنیم/ رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شواری اسلامی با اشاره به تهدید حمله نظامی به سوریه گفت: رفتار و اقدامات آمریکا تداعی کننده رفتار هیتلر است.

عبدالرضا عزیزی اظهارکرد: دوماه پیش، آمریکا محموله شیمایی در اختیار تروریست ها قرار داد و علیه سوریه استفاده شد و حال سوریه به اتهام استفاده از سلاح های شیمایی تهدید به حمله کرده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هم اکنون ارتش سوریه در اوج قدرت است و روز به روز بر اقتدارش افزوده می شود بنابراین نیازی به به کارگیری سلاح های شیمایی ندارد.

وی افزود: آمریکا ثابت کرده که حقوق بشر برایش ارزش و معنا ندارد و آنچه برایش اهمیت دارد قدرت بوده و ملت هایی را زیر پرچم خود آورده که دموکراسی و مردم سالاری در آن ساری نشده است زیرا دولت ها همچون بحرین، عربستان، اردن و مصر که بدون رای مردم حاکمیت دارند، رنگی از دموکراسی و حقوق بشر ندارند.

عزیزی با بیان اینکه جریان سوریه در استفاده از سلاح های شیمایی همانند جریان به کارگیری صلح آمیز از انرژی هسته ای است گفت: غرب همواره ایران را به ساخت سلاح های شیمایی متهم کرده و این درحالی است که فرزند نامشروع آمریکا یعنی اسرائیل با خوی قدرت طلبی، قانون جنگل را در جهان حاکم کرده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: البته آمریکا می داند حمله نظامی به سوریه همانند اقدامات گذشته اش مثل آنچه در افغانستان انجام داد، نیست چون تاسیسات اتمی اسرائیل، نخستین هدف سوریه در پاسخ به این حملات خواهد بود.

وی در عین حال گفت: حمله نظامی به سوریه جنگی نیست که آمریکا در سه روز کار را تمام کند، پاتکی بزند و برود؛ بلکه این نبرد در صورت آغاز، سرنوشت نامعلومی دارد و پنج کشور منطقه را درگیر و تحت شعاع قرار می دهد.

عزیزی اظهار کرد: البته ایران و روسیه نیز از مخالفان این جنگ هستند و امید است از این امر ممانعت شود.

وی تصریح کرد: به نظر می رسد با شعله ور شدن این جنگ، باید منتظر آغاز جنگ جهانی سوم باشیم و در این صورت آمریکا همانند هیتلر که جنگ جهانی اول و دوم را آغاز کرد، جنگ جهانی سوم را شعله ور می سازد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: رفتار آمریکا تداعی کننده اقدامات هیتلر است » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات