وزارت فرهنگ و ارشاد از اصحاب فرهنگ و هنر حمایت کند

رئیس انجمن هنر نمایشی گلستان گفت: توقع اصحاب فرهنگ و رسانه این است که ارتباطات با دامنه وسیع‎تری صورت بگیرد و وزارت فرهنگ و هنر از اهالی فرهنگ و هنر حمایت کند. به گزارش نامه‌نیوز،‌ الله‎قلی نظری عصر امروز در نشست صمیمی اصحاب فرهنگ و هنر استان گلستان که سالن نگاه تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، اظهار کرد: کمبود امکانات باید از سوی سازمان‎ها به‌ویژه فرهنگ و ارشاد اتفاق بیافتد.

رئیس انجمن هنر نمایشی گلستان با بیان اینکه تالار فخرالدین اسعد گرگانی در نوع خودش بی‎بدیل است، ابراز کرد: نمونه تالار فخرالدین اسعد گرگانی در هیچ شهری دیده نمی‎شود.

وی با بیان اینکه آیت‎الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان همواره پشتیبان هنرمندان بوده است، تصریح کرد: گلستان آمادگی کامل دارد تا در عرصه تولید ورود پیدا کند ولی متاسفانه در جامعه فضای غیرفرهنگی حاکم شده است.

نظری با اشاره به اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد از هنرمندان گلستانی حمایت کند، یادآور شد: استاد لطفی برای گلستان بس است و همچنین در عرصه تئاتر و سینما، تجسمی، شعر، ترانه، ادبیات داستانی در ریشه‎ها مرهون زحمات هنرمندان بزرگی است که در طول سال سختی و مرارت‎های زیادی کشیدند.

وجود 4 گروه درجه الف در شهرستان گرگان

رئیس انجمن هنر نمایشی استان گلستان با اشاره به اینکه در گلستان 10 گروه نمایشی وجود دارد، تصریح کرد: در شهرستان گرگان 4 گروه درجه الف وجود دارد و متاسفانه حمایتی درخصوص هنرمندان صورت نمی‎گیرد.

وی پیامد سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به استان گلستان را نیک برشمرد و گفت: امیدوارم این سفر معاون وزارت فرهنگ و ارشاد در گلستان دگرگونی متفاوتی را شاهد باشیم و به یک فضای فکری تازه برسیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-خواندنیها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزارت فرهنگ و ارشاد از اصحاب فرهنگ و هنر حمایت کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات