نان‌های فاقد سبوس سلول‌های کبدی را نابود می‌کند

یک متخصص علوم زیستی و طب گیاهی گفت: مصرف نان در کشور بالا است و این نان‌ها اغلب چون سبوس ندارد و فقط از آرد سفید تهیه می‌شود, به‌نوعی در کبد استحاله و یک تغییراتی ایجاد می‌شود که این مواد سمی تولید می‌کند که آرام آرام سلول‌های کبدی را نابود می‌کند. خبرگزاری تسنیم: محمد دریایی اظهار داشت: باید یک وزارت‌خانه مستقلی تحت عنوان وزارت غذا تشکیل شود و بر انواع محصولات صنایع غذایی نظارت کامل داشته باشد.

وی گفت: این سازمان لبنیات ما را کنترل کند که روغن‌های پالم در آن نریزند، انواع و اقسام پارافین‌ها را به پنیرها و روغن‌های ما نزنند؛ اینها بیماری‌زا است و ناراحتی گوارشی به وجود می‌آورد.

این متخصص علوم زیستی و طب گیاهی افزود: مصرف نان در کشور ما خیلی بالا است و این نان‌ها اغلب چون سبوس ندارد و فقط از آرد سفید تهیه می‌شود, به‌نوعی در کبد استحاله و یک تغییراتی در آن ایجاد می‌شود که طبق پژوهش‌های علمی دنیا این مواد, سمی تولید می‌کند که آرام آرام سلول‌های کبدی را نابود می‌کند و جای آن سلول‌های بافت چربی می‌نشیند.

دریایی اضافه کرد: در آمریکا غذاهایی وجود دارد که خود مردم آنجا را هم گرفتار کرده است. یک دانشمند و نویسنده‌ای به‌نام کلوین کتابی نوشته است تحت عنوان «آنچه آنها نمی‌خواهند ما بدانیم» که در این کتاب علناً اعتراف کرده که FDI آمریکا، داروهایی و غذاهایی را تأیید می‌کند که بیماری‌زاست.

وی عنوان کرد: آن سوسیس و کالباسی که برای تهیه پیتزا به کار می‌رود, موادی از قبیل نیترات سدیم دارد که سرطان‌زاست، حالا غیر از مواد اولیه‌اش که پوست‌های مرغ را که جمع می‌کنند, خمیر تهیه و پودر می‌کنند و ادویه و مواد افزودنی به آن اضافه می‌کنند که همه سرطان‌زاست.

این متخصص علوم زیستی و طب گیاهی یادآور شد: ما نیازی نداریم که داروهای گران‌قیمت را از خارج وارد و مردم را گرفتار عوارض داروها کنیم.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نان‌های فاقد سبوس سلول‌های کبدی را نابود می‌کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات