قربانی بتمن و سوپرمن

همسو با موفقیت تجاری چشمگیر «بت من مقابل سوپرمن» که برای اولین بار این دو کاراکتر سرشناس کمیک بوکی را در یک فیلم بلند سینمایی کنار یکدیگر قرار داده، ماجرای حذف تمامی تصاویر مربوط به ینامالون در این فیلم ناظران را حیرت زده و وی را به قربانی بزرگ فیلم تبدیل کرده است. روزنامه بانی فیلم - وصال روحانی: همسو با موفقیت تجاری چشمگیر «بت من مقابل سوپرمن» که برای اولین بار این دو کاراکتر سرشناس کمیک بوکی را در یک فیلم بلند سینمایی کنار یکدیگر قرار داده، ماجرای حذف تمامی تصاویر مربوط به ینامالون در این فیلم ناظران را حیرت زده و وی را به قربانی بزرگ فیلم تبدیل کرده است.

قربانی بتمن و سوپرمن

زاک اسنایدر کارگردان «طلوع عدالت» (نام کامل کننده و جنبی این فیلم) متذکر شده که حذف مالون و کاراکتر وی در این فیلم به سبب صرفه جویی در زمان و کوتاه کردن فیلم بوده ولی این دفاعیه با توجه به این که نسخه اکران شده تقریباً دو ساعت و نیمه است، کمتر ناظری را متقاعد کرده است.

هنوز معلوم نیست مالون در این فیلم چه رلی را ایفا کرده اما گفته می شود که وی در نقش باربارا گوردون ظاهر شده که دختر رییس پلیس شهر گوتام، یعنی محل وقوع اتفاقات فیلم است. چند و چون این قضیه و سیمای ینامالون در این فیلم به زودی و با عرضه نسخه ویدیویی که در آن قسمت های حذف شده هم موجود است، مشخص خواهد شد ولی تا چنان زمانی می توان به برخی اظهارات زاک اسنایدر هم رجوع و بر اساس آن هم برخی نتیجه گیری ها کرد. وی در مصاحبه ای گفته است: باز کردن این گونه نکات کار درستی نیست و بهتر است بیان آنها به شکلی حساب شده تر و مثبت تر به آینده موکول شود.

 مالون قطعاً در این فیلم ایفاگر رل رابین یا دختر خفاشی نبوده است و همین طور برخی نقش های دیگر که در گمانه زنی های مطبوعاتی اخیر شاهد اشاره به آنها بوده ایم. حرف های فوق می تواند تخفیف دهنده حرف های مرتبط با ایفای رل باربارا گوردون توسط ینامالون هم باشد ولی هر چه هست نام این بازیگر را بیش از پیش بر سر زبان ها انداخته و تبدیل به یک تبلیغ مفت و مجانی برای او شده است و حتی اگر این فرآیند منفی را مطرح می کند که کارگردان هیچ سودی را در حفظ کاراکتر و تصاویر وی ندیده و آنها را به کلی حذف کرده اما مالون را در صدر اخبار نگه می دارد و این فرصت را هم به وی می دهد که هر موقع خواست از دستاوردهایش دفاع و حذف شخصیت خود از «طلوع عدالت» را محصول بی عدالتی زاک اسنایدر بنامد و نه نقصان های احتمالی خودش.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « قربانی بتمن و سوپرمن » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات