انتخابی المپیک در توکیو/غافلگیری برابر کانادا

انتخابی المپیک در توکیو/غافلگیری برابر کانادا ورزش > والیبال - تیم ملی والیبال ایران در برابر کانادا از همان شروع ست اول غافلگیر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال ایران بعد از بازی موفق برابر استرالیا به مصاف کانادا رفت. تیمی که در روز اول زنگ خطر را برای همه تیم های مسابقا به صدا در آورده بود. تیمی که توانسته بود برابر قدرتمندان لهستان را آزار دهد و در مسابقه ای دشوار با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم شود و به رغم شکست از حریف 2 امتیاز بگیرد ، در برابر ایران هم با تمام قدرت به میدان آمد. در همان ست اول آنها از همان امتیاز اول قرار نبود پا پس بکند. به ایران چسبیده بودند و تا امتیاز 24 ، برابر شاگردان لوزانو برابر پیش آمدند و در نهایت هم 29 بر 27 این ست را به سود خود پایان دادند.

ست دوم

در شروع ست دوم ، لوزانو سعی کرد با به زمین فرستادن حمزه زرینی تیمش را قدرتی تر کند. این ست را ایران خیلی خوب شروع نکرد. خیلی زود رقیب سفید پوش اختلاف امتیازش را زیادتر کرد. کانادا که داشت قدرتی بازی می کرد ، ملی پوشان ایران را همچنان با مشکل روبرو کرده بود. درست مثل تیم های فرانسه و آلمان که در دو سال گذشته ، با این شیوه از بازی برای مان مشکل ساز می شدند . همچنان در دریافت ضربات قدرتی روی تور مشکل داشتیم و اینگونه 8 بر 4 عقب افتادیم و این 4 پوئن در امتیاز 11 به 5 رسیده بود. استرالیا در این ست در 11 امتیاز ابتدایی ، 3 پوئن سرویس مستقیم گرفتند و لوزانو وادار به گرفتن وقت استراحت شد. دو امتیاز از مزه زرینی بازی را برای ایران دات نزدیک تر می کرد اما لحظه ای بعد ، دوباره دو امتیاز از دست دادیم و بازی 13 بر 8 شد. ایران امتیاز 9 را هم گرفت و لوزانو با دو تعویه ، شهرام محمودی و مهدی مهدوی را به زمین فرستاد.ایران 14 بر 9 عقب بود و با دفاع زرینی ایران امتیاز 15 را هم به حریف داد. ایران امتیاز 10 را هم گرفت. به زمین آمدن قائمی دیگر تغییر لوزانو برای بازگشت به بازی بود ، درحالی که 16 امتیاز به حریف داده بودیم.

یک وقت استراحت از لوزانو و چند سرویس عالی از محمد موسوی سبب شد ایران به 3 امتیاز متوالی دست پیدا کند. لوزانو با تاکید بر زدن سرویس های ریسکی از بازیکنانش خواست قدرت سرویس های شان را بالا ببرند تا قدرت دفع توپ های عقب زمین کانادایی ها کاهش پیدا کند. مربی استرالیا خیلی زود وقت استراحت خواست اما سید همچنان داشت خوب سرویس می زد. اختلاف از 8 به 4 رسیده بود. او امتیاز 15 را هم مستقیم گرفت. دوباره کانادایی ها وقت استراحت گرفتند. موسوی 5 امتیاز در خط سرویس گرفته بود. او سرانجام سرویسش را به اوت زد اما روحیه را به ایران برگرداند برای مبارزه ای جدی تر. اشمیت سرویسش را به بیرون زد و با بازگشت غفور و معروف به زمین ، تلاش برای  برگرداندن بازی آغاز شد. این بار معروف به خط سرویس رفت.  کانادایی ها امتیاز 20 را گرفتند. ولی پایپ قائمی ایران را به امتیاز 17 رساند. عبادی پور در خط سرویس ، امتیاز داد. کانادایی های بلند قد خیلی دوست داشتند برنده ست دوم باشند و با زور ، امتیاز 22 را هم گرفتند.

اشمیت توپش را به بیرون زد اما خطای تور داشت از ایران امتیاز 23 را هم می گرفت و گرفت. غفور امتیاز 18 را هم برای مان گرفت.اشمیت دفاع شد و ایران به امتیاز 19 رسید. عادل غلامی باید دوباره سرویس می زد. کانادایی ها 24 شدند و می شد گفت دیگر ست دوم را هم بردند. آنها امتیاز 25 را هم گرفتند و ست دوم را هم بدست آوردند.

4141

کلید واژه ها: رائول لوزانو - المپیک 2016 - المپیک - والیبال -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتخابی المپیک در توکیو/غافلگیری برابر کانادا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات