تامین مسکن مناسب وظیفه دولت است و باید به آن عمل کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی درافشانی شنبه شب در بیست و چهارمین جلسه شورای گفتگو که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: تامین مسکن از دغدغه های همه دولتهاست و باید برای آن برنامه ریزی مدونی داشت تا به نیازها پاسخ داده شود.

درافشانی تصریح کرد: اجرای قانون پیش فروش توانسته از بسیاری از تخلف در این حوزه جلوگیری کند و نگذارد حق مصرف کننده ضایع شود لذا می تواند به اعتمادسازی در خرید مسکن کمک کند.

وی بیان کرد: باید بپذیریم قانون پش فروش موجب رکود مسکن نشد بلکه این قانون در شرایط رکود ابلاغ شد و نتوانست به خروج از این وضعیت کمک چندانی کند اما این ظرفیت همچنان در قانون وجود دارد تا بتوانیم از آن استفاده کنیم.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری قزوین یادآورشد: باید دست اندرکاران مسکن در کشور دست به دست هم دهند و با دادن ایده و نظر برای خروج از رکود کنونی اقدام کنند تا بتوانیم اشتغال و اقتصاد این حوزه را فعال کنیم.

در ادامه غلامرضا کشاورز قاسمی رئیس اتاق بازرگانی قزوین با اشاره به نقش مسکن در چالش های اقتصادی گفت: از کارشناسان حوزه مسکن و بویژه انبوه سازان انتظار داریم با ارائه راهکارهای عملیاتی برای رونق بخش مسکن مشارکت کنند.

وی افزود: رونق بخش مسکن می تواند بسیاری از مشاغل و حوزه های دیگر را فعال کند و به رونق اقتصادی منجر شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تامین مسکن مناسب وظیفه دولت است و باید به آن عمل کنیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات