عضوجبهه پیروان: اصولگرایان برای انتحابات ریاست جمهوری به وحدت احتیاج دارند/ هیچ جریانی حامی احمدی‌نژاد نخواهد شد/ دولت موضوع برجام را جمع بندی کند

کریمی اصفهانی می گوید اصولگرایان هیچ برنامه‌ای برای حمایت از احمدی نژاد ندارند. نه اصلاح‌طلبان و نه اصولگرایان. وی با طناب اصولگرایان بالا رفت و بعد گفت اصولگرا نیستم. احمد کریمی اصفهانی فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با نامه نیوز در خصوص برنامه اصولگرایان  و ادامه وحدت آنان گفت: مسلما هر دوجناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در پی وحدت هستند و یک موضوع با اهمیت برای آنان است.

وی ادامه داد: طبیعتا در زمینه وحدت مشکلاتی نیز وجود دارد که باعث می‌شود این روند با کندی ادامه پیدا کند،ولی اینکه بگوییم این موضوع تمام شده، اینگونه نیست و همه در تلاش هستند تا وحدت مورد نظر برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده بدست بیایید و ادامه دار باشد.

عضو جبهه پیروان با بیان اینکه در خصوص ریاست جمهوری سال آتی بستگی به فعالیت دولت یازدهم دارد، خاطرنشان کرد:باید فعالیتهای دولت را دید، در خصوص برجام فرجامی رخ نداده است و مشکلات معیشتی، اقتصاد و رکود همچنان باقی است. بایدبتوان آثار برجام را مشاهده کرد.

وی ادامه داد: دشمن علیرغم اینکه برجام به پایان رسیده است اما همچنان مخالفت و بهانه‌گیری می‌کنند. دولت باید بتواند این موضوع را هرچه سریعتر جمع بندی کند. البته دولت تمام همت خود را در این راه به کار گرفته است.

کریمی با بیان اینکه زود است در مورد گزینه‌های مورد نظر اصولگرایان برای ریاست جمهوری سخن بگویم، گفت: فعلا موضوعی که اهمیت دارد وحدت است.

وی ادامه داد: اصولگرایان هیچ برنامه‌ای برای حمایت از احمدی نژاد ندارند. نه اصلاح‌طلبان و نه اصولگرایان. وی با طناب اصولگرایان بالا رفت و بعد گفت اصولگرا نیستم. او فقط کشور را دچار مشکلات بسیاری کرد. احمدی نژاد نه گزینه اصولگرایان است و نه تحت هیچ شرایطی از وی حمایتی نمی‌شود. 

کریمی اصفهانی افزود: در خصوص حمایت از پایداری‌ها جای تامل است، آنها خودشان باید کمی تغییر روش دهند و در ضمن باید پاسخگوی حمایت‌هایشان از احمدی نژاد در قبال این همه مشکلات باشند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضوجبهه پیروان: اصولگرایان برای انتحابات ریاست جمهوری به وحدت احتیاج دارند/ هیچ جریانی حامی احمدی‌نژاد نخواهد شد/ دولت موضوع برجام را جمع بندی کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات