طيف حامی احمدی‌نژاد آنقدر در كشور مشكل ايجاد كرده‌اند كه نمي‌توانند آنها را پنهان كنند

قانون در گزارشی آورده است: به گزارش نامه‌نیوز، برخي رسانه‌هاي خاص با هدف تطهير جريان حامي احمدي‌نژاد اين روزها فعاليت‌هاي زيادي را در دستور كار خود قرار داده‌اند. در همين راستا، يكي از رسانه هاي اين جريان،خبر يك هفته گذشته را امروز در فضاي مجازي منتشر كرد كه در آن آمده است، پرونده شکایت حمید بقایی از حجت‌الاسلام اشرفی اصفهانی به اتهام افترا و نشر اکاذیب، با صدور کیفرخواست در دادسرای ویژه روحانیت به دادگاه ارسال شد!اين موضوع سبب شد تا به سراغ اشرفي‌اصفهاني برويم و ماجرا را از وي جويا شويم.

رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اينكه بقايي در همان ابتدا پرونده را به دادگاه ويژه روحانيت فرستاد گفت:خبر مربوط به حميد‌بقايي نبايد رسانه‌اي مي‌شد، زيرا آنها به دنبال دست‌پيش‌گرفتن هستند.

وي در ادامه با تاكيد بر اينكه هفته گذشته دادگاه برگزار شد و ما نيز سخنان خود را بيان كرديم، ادامه‌داد:ما منتظر راي دادگاه هستيم. اشرفي اصفهاني افزود:حميد‌بقايي و حميد‌رسايي هر دو از ما شكايت كردند.

رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری تشريح‌كرد: رسايي براي اينكه به 5 سال محروميت از پست‌هاي دولتي محكوم شد، هويت هيات‌رسيدگي را زير سوال برد و  مدعي شد اين راي سنديت ندارد و به جاي اينكه براي بي‌احترامي وي ما از او شكايت كنيم، وي از ما شاكي‌شده‌است.

وي در انتها اذعان كرد: اين طيف آنقدر در اين كشور مشكل ايجاد كرده‌اند كه با اين اقدامات نمي‌توانند آنها را پنهان كنند و ما اظهارات خود را در محضر دادگاه بيان‌كرده‌ايم و منتظر جواب مقام قضايي‌هستيم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طيف حامی احمدی‌نژاد آنقدر در كشور مشكل ايجاد كرده‌اند كه نمي‌توانند آنها را پنهان كنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات