افزایش K جراحی از مهمترین محورهای تعرفه‌ پزشکی/ مبنای رشد 12 درصدی به ضرر جامعه پزشکی است

علیرضا زالی رییس سازمان نظام پزشکی  در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان درباره موضوع دیدار خود با معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: تاخیر چشم گیر در اعلام تعرفه‌ها جامعه پزشکی را در شرایط سختی قرار داده و این جلسه به منظور پیگیری وضعیت تعرفه‌ها و اعلام سرنوشت آنها بوده که احتمالا این هفته نتیجه نهایی اعلام و ابلاغ شود. 
وی با اشاره به افزایش تعرفه k جراحی، ویزیت روانشناسی و تعیین تعرفه هتلینگ به عنوان اولویت های مهم گفت: با توجه به عدم افزایش تعرفه جراحان داخلی پس از دوسال، امسال این همکاران شاهد رشد تعرفه‌ها می‌شوند البته هم جامعه پزشکی و هم  وزارت بهداشت مخالف مبنای رشد 12 درصدی تعرفه های نظام پزشکی هستند زیرا این موضوع با توجه به وضعیت تورم و مشکلات درآمدی همکاران بویژه متخصصان داخلی، به هیچ عنوان به نفع جامعه پزشکی نیست و قطعا از نظر مالی شریط سختی را پیش روی  آنها می گذارد. 
زالی تصریح کرد: "بسته ویژه تعرفه ای" که در آن افزایش تعرفه همه گروه های پزشکی بویژه ویزیت و خدمات سرپایی مد نظر قرار گرفته، همچنان منتظر اعلام نهایی شورای عالی است و به همین علت با توجه به مشخص نبودن جریان تعرفه‌ها نمی توان نرخ پیشنهادی را اعلام کرد زیرا اعمال تغییرات چشمگیر و حتی کاهش  قابل توجه تعرفه‌های پیشنهادی دور از انتظار نیست.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش K جراحی از مهمترین محورهای تعرفه‌ پزشکی/ مبنای رشد 12 درصدی به ضرر جامعه پزشکی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات