فدراسیون جهانی والیبال: بازگشت ایران با درخشش عبادی‌پور


بازگشت سخت اما تماشایی ملی پوشان ایران در دیدار برابر کانادا در سایت فدراسیون جهانی والیبال بازتاب داشت.
به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در راه صعود به المپیک ریو در دومین دیدار با کانادا روبرو شد و با وجود پذیرش شکست در دو ست نخست در پایان ماراتن والیبالی را 3-2 از آن خویش کرد.سایت فدراسیون جهانی والیبال با تمجید از درخشش عبادی پور نوشت: میلاد عبادی پور با کسب 26 امتیاز بهترین مهاجم خط حمله ایران بود. او در جهبه هجومی تیم عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست 25 امتیاز از آبشار به دست بیاورد و همچنین یک دفاع موفق نیز داشت. هم تیمی او امیر غفور نیز با کسب 19 امتیاز به ایران کمک کرد. البته امتیازآورترین بازیکن میدان اشمیت از کانادا بود که 27 امتیاز به دست آورد.دو تیم در ست نخست به شکل پیاپی امتیاز به دست می آوردند و البته اشتباه های زیادی هم داشتند تا تعیین تیم پیروز این ست مشکل شود. دو تیم در حمله دفاع و سرویس عملکرد تقریبا یکسانی داشتند و تنها دو اشتباه ایران بود که برتری کانادا را در این ست رقم زد.
در ست دوم کانادا با دفاع عالی توانست نتیجه 18-10 را بر روی تابلو ثبت کند. پنج امتیاز پیاپی که سه تای آن امتیاز سرویس محمد موسوی بود اختلاف را کاهش داد اما کانادا با خودش آمد و توانست با افزایش دوباره اختلاف ست دوم را 25-19 به سود خود به پایان برساند.
در ست سوم ایران عملکرد به مراتب بهتری به نمایش گذاشت و توانست 14-1 از حریف پیش بیفتد. ایرانی ها با ریکاوری باخت دو ست گذشته توانستند این اختلاف چهار امتیازی را تا وقت استراحت دوم حفظ کنند. این اختلاف در ادامه بیشتر شد (20-13) چرا که دفاع ایران فشار بسیار زیادی به مهاجمان کانادا آورده بود کانادا توانست در امتیازهای پایانی اختلاف را کم کند اما ایران این ست را 25 بر 19 پیروز شد.
ایران ست چهارم را نیز با همان جدیت ست سوم آغاز کرد. به لطف حملات کوبنده عبادی پور و غفور اختلاف امتیاز 3 برای ایران به دست آمد. امتیاز پایانی با آبشار محمودی به دست آمد تا ایران 25-21 پیروز شود.
ست پنجم نیز با برتری ایران همراه بود. جای خالی هوشمندانه سعید معروف برتری 8-6 را در میانه ست رقم زد. کانادا تلاش زیادی انجام داد تا پابه پای ایران پیش برود اما دو دفاع مستحکم برتری 16-14 ایران را در این ست و بازی رقم زد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فدراسیون جهانی والیبال: بازگشت ایران با درخشش عبادی‌پور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات