ادعای وزارت اطلاعات عربستان درباره مذاکرات ایران

وزارت اطلاعات عربستان سعودی مدعی عدم جدیت طرف ایرانی در مذاکره پیرامون حضور زائران ایرانی در مراسم حج امسال شد. باشگاه خبرنگاران: یک مقام وزارت اطلاعات عربستان سعودی امروز مدعی عدم جدیت طرف ایرانی در مذاکره پیرامون حضور زائران ایرانی در مراسم حج امسال شد.
 
«عبدل محسن الیاس ،» معاون وزارت اطلاعات عربستان سعودی در گفتگو با رویترز اعلام کرد ما شاهد عدم جدیت طرف ایرانی حاضر در مذاکرات  در جهت حصول توافق بودیم. این خود تلاش دیگر آنها برای سیاسی کردن حج  است.
 
رویترز در تحلیلی نوشت: هئیت ایرانی مذاکره کننده بدون توافقی  جهت حضور شهروندانش در مراسم حج  سال جاری  این کشور را ترک کرد و رسانههای سعودی آنرا دومین شکست کشور قدرتمند شیعه در حصول توافق نام نهادند.
 
 خبرگزاری رسمی عربستان سعودی نیز جمعه در این زمینه نوشت: هئیت ایرانی سحرگاه جمعه از عزم خود در بازگشت به ایران بدون امضای پیش نویس توافق خبر داد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادعای وزارت اطلاعات عربستان درباره مذاکرات ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات