هوای کرمانشاه در وضعیت هشدار است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: هوای شهر کرمانشاه هم اکنون در وضعیت "هشدار" قرار دارد.

به گزارش  انتخاب، ثریا قربانی غلظت کنونی ذرات معلق هوای شهر کرمانشاه را حدود 1.5 برابر میزان استاندارد اعلام کرد و گفت: هوای کرمانشاه امروز (9 خرداد) در وضعیت هشدار قرار دارد.

وی با اشاره به ورود توده گرد و غبار به جو استان از اوایل امروز، اظهار کرد: غلظت ذرات معلق موجود در هوای کرمانشاه طی هشت ساعته امروز(2 شب تا 8 صبح) به 319 میکروگرم برمترمکعب هوا هوا رسید که بیانگر وضعیت هشدار است.

رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه از روند نزولی غلظت ذرات معلق هوا از ساعت چهار بامداد خبر داد و تصریح کرد: غلظت ذرات معلق موجود در هوای شهر کرمانشاه هم اکنون 230 میکروگرم بر مترمکعب هوا است.

به گفته قربانی، در این مدت بیشترین غلظت را نیز در ساعت 2 بامداد و به میزان 376 میکروگرم برمترمکعب هوا داشتیم.

وی میزان استاندارد ذرات معلق موجود در هوا را 150 میکروگرم بر مترمکعب هوا دانست که هم اکنون این غلظت 1.5 برابر استاندارد است.

رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه یادآوری کرد: هوای شهر کرمانشاه از ابتدای امسال چهار یا پنج روز غیراستاندارد بوده است.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هوای کرمانشاه در وضعیت هشدار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات