این چند نکته کلیدی که ایران را برنده کرد

این چند نکته کلیدی که ایران را برنده کرد ورزش > والیبال - داشتن یک مربی بزرگ روی نیمکت گاهی بیش از 20 درصد در موفیقت یک تیم اثر دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رقابت ایران و کانادا در یک ماراتن سخت کلی درس آموزنده برای والیبال دوستان داشت. اول اینکه چقدر اتوریته مربیگری در موفقیت تیم مهم است. لوزانو شاید جایی که در امتیاز 13 ست پنجم مرندی به حریف پوئن سرویس داد ، با وقت استراحتی که گرفت بازی را در آورد. اینکه به همه تیمش گفت غر نزنند. او با این کار تیم را آرام کرد. به مرندی اعتماد ادامه بازی را داد. مرندی که برگ برنده لوزانو بود و احتمالا سیچلو و تیم آنالیز او بودند که در شروع سوم برای بازی به جای ظریف به سرمربی آرژانتینی پیشنهادش دادند تا جای ظریف خسته را بگیرد. ظریف که بیرون رفت ، دفاع عقب زمین ایران عالی شد. دفاع ها که خوب شدند ، امتیازها بدست آمدند و سرویس های مان هم کم کم بهتر شدند. لوزانو که در ست دوم به بچه هایش مدام می گفت سرویس های پرشی ریسکی بزنند و با همین سرویس ها باعث ترس رقیب شده بودند ، در ست های بعدی وقتی بازی را برگرداند ، نشان داد چقدر مربی محافظه کاری است. وقتی در امتیاز آخر او آرمین تشکری را جای ستاره تیم ملی یعنی محمد موسوی آورد ، اگر کارش نتیجه نمی داد، می توانست تیم را به هم بریزد اما او می دانست که مربی باید از تیم بزرگ تر باشد. اینکه در 4 پوئن آخر ، تیم ملی با مهدی مهدوی و شهرام محمودی ، بازی کرد و موسوی روی نیمکت نشست ، مشخص بود که این تیم با تیم دو سال قبل فرق دارد.

4141

 

 

کلید واژه ها: رائول لوزانو - والیبال -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «این چند نکته کلیدی که ایران را برنده کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات