محاکمه پسر شرور به اتهام قتل پدر/ متهم منکر قتل شد

محاکمه پسر شرور به اتهام قتل پدر/ متهم منکر قتل شد جامعه > حوادث - ایران نوشت: پسر شرور که با همدستی دوستش سناریوی قتل پدرش را اجرا کرده بود، دیروز محاکمه شد.

رسیدگی به این پرونده همزمان با اعلام خبر ناپدید شدن مردی 55 ساله در دستور کار پلیس قرار گرفت.
در حالی که تحقیقات برای یافتن رحمان ادامه داشت، پسرش عیسی با مراجعه به پلیس گفت: جسد پدرش را در دماوند پیدا کرده است.
کارآگاهان که پس از کشف جسد، به اظهارات عیسی مشکوک شده بودند، وی را تحت بازجویی قرار دادند و پس از چند ساعت تحقیقات فنی، وی به قتل پدرش با همدستی یکی از دوستان خود اعتراف کرد.وی گفت: به بهانه‌ای پدرم را به خرابه‌های منطقه «لومان» در دماوند کشانده و با ضربه‌های کلنگ او را به قتل رساندیم.با اعترافات این پسر، همدستش محمد نیز بازداشت شد.

وی در بازجویی‌ها به قتل رحمان با همدستی عیسی اعتراف کرد و گفت: عیسی از پدرش پول می‌خواست و بر سر همین موضوع نقشه قتل او را طراحی و اجرا کرد.در جلسه محاکمه صبح دیروز که در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، در حالی که اولیای دم تقاضای دیه کرده بودند، هر دو متهم که به خاطر مشارکت در قتل محاکمه شده بودند، منکر ارتکاب جنایت شدند.
بدین‌ترتیب پس از پایان جلسه سه قاضی شعبه برای صدور رأی متهمان وارد شور شدند.

 

23302

کلید واژه ها: قتل -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محاکمه پسر شرور به اتهام قتل پدر/ متهم منکر قتل شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات