حسین فریدون کجاست؟

حسین فریدون کجاست؟

افکار خبر/ رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری از حضور یا عدم حضور حسین فریدون در هیئت دولت ابراز بی‌اطلاعی کرد.سید رضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفتگو با افکارنیوز در خصوص مطالب برخی رسانه ها مبنی بر عدم حضور حسین فریدون برادر رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری و غیبت وی در جلسات هیئت دولت گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

وی افزود: در این زمینه هم هیچ خبری ندارم و در نهاد ریاست جمهوری در سر کار خود حاضر می شوم و از حضور یا عدم حضور دیگران در نهاد ریاست جمهوری هم هیچ خبری ندارم.

روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب‌یزد در گزارشی با عنوان «حسین فریدون دقیقا کجایی» و طرح این سؤال که آیا جدایی برادر رئیس‌جمهور از وی صحت دارد؟ به غیبت حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در کنار وی پرداخته است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حسین فریدون کجاست؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات