«قصه های آخرین روز تابستان» منتشر شد

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «قصه های آخرین روز تابستان» مجموعه داستان های کوتاه و پیوسته نویسنده در چهارمین مجموعه داستان کوتاه است که با احتساب رمان های کیا به ۷ اثر می رسد.

بنا به گفته نویسنده، «قصه های آخرین روز تابستان» تجربه جدیدی است زیرا داستان های این کتاب به رغم این که مستقل هستند اما در ارتباط با هم به اثری شبه رمان تبدیل می شوند و افقی وسیع تر را برای مخاطب ایجاد می کنند. شاید به همین علت نویسنده از عنوان (داستان های کوتاه و پیوسته) برای کتاب استفاده کرده است.

ارتباط ارگانیک وار بین داستان های کوتاه این کتاب با ایجاد فضایی مناسب برای کشف و شهود لذت خوانش متن را بیشتر خواهد کرد.

گستره  زمانی این مجموعه ادبی از پیروزی انقلاب تا سال ها بعد از اتمام جنگ هشت ساله و حتی تا زمان فتنه تکفیری ها امتداد دارد و نویسنده سعی کرده در این داستان ها مرزی بین جنگ هشت ساله و مقاوت اسلامی در برابر فتنه های تفرقه انداز در جهان اسلام قائل نشود.

عنوان کتاب: قصه های آخرین روز تابستان

نویسنده: بیژن کیا

شابک:۹۷۸-۶۰۰-۹۵۰۳۴--۹-۰

ناشر: بوی باران

تیراژ: ۱۰۰۰

قیمت: ۷۰۰۰ تومان

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««قصه های آخرین روز تابستان» منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات