شماره جدید «مدیریت رسانه» منتشر شد

به گزارش خبرنگار مهر، شماره جدید ماهنامه علمی تخصصی مدیریت رسانه منتشر و عرضه شد. این شماره، هجدهمین شماره این مجله است که برای اردیبهشت ماه منتشر شده است.

این مجله با سرمقاله «روابط عمومی در اغما» به قلم مهدی قمصریان شروع می شود. در ادامه هم مقاله‌ای از مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی با عنوان «معجزه ارتباطات شبکه ای» درج شده است.

«ضرورت ها و الزام های جریان سازی شفاف و دقیق حوزه انرژی» و «روابط عمومی و ضرورت فراگیری سواد رسانه ای» دو مطلب بعدی هستند که در صفحات بعدی این شماره «مدیریت رسانه» به چاپ رسیده اند.

عناوین مقالات دیگر این مجله نیز به این ترتیب است: «بررسی ساختار تشکیلاتی روابط عمومی‌ها در ایران»، «کارکرد سرگرمی در ارتباطات بین الملل، با نگاهی به نقش‌آفرینی کالاهای فرهنگی در سیاست خارجی کره جنوبی» و «تحلیل محتوای مقایسه ای ارزش های سیاسی در سرمقاله های روزنامه کیهان و مردم سالاری در سال ۸۸».

پایان بخش مطالب این مجله نیز، مقاله «حقوق رسانه زیارت» از محمدجواد ولی زاده دکترای فقه و مبانی حقوق دانشگاه فردوسی مشهد است.

این شماره «مدیریت رسانه» با ۱۰۰ صفحه و قیمت ۵۰ هزار ریال منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شماره جدید «مدیریت رسانه» منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات