صعود و سقوط شمشیربازان المپیکی ایران در جدیدترین رنکینگ جهانی

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون جهانی شمشیربازی جدیدترین رده بندی خود را بر اساس نتایج رقم خورده در رقابت های جهانی جایزه بزرگ روسیه که شنبه شب در مسکو به پایان رسید، منتشر کرده است. بر اساس رده بندی منتشر شده، علی پاکدامن که در مسابقات مسکو تا جدول ۳۲ نفره مسابقات پیش رفت و صاحب جایگاه ۲۶ شد، با دو پله صعود در رده ۲۱ جهان قرار گرفته است. این شمشیرباز المپیکی ایران بعد از مسابقات جهانی اسپانیا که اردیبهشت ماه برگزار شد نیز با سه پله صعود در رده ۲۳ رنکینگ جهانی قرار گرفته بود. 

مجتبی عابدینی دیگر شمشیرباز المپیکی ایران نیز که در مسابقات جهانی جایزه بزرگ مسکو شرکت داشت، در اولین دیدار خود در این رقابت ها که در جدول ۶۴ نفره برگزار شد، شکست خورد و حذف شد. بر همین اساس عابدینی در رنکینگ جهانی با یک پله سقوط در رده ۱۲ قرار گرفته است. این در حالی است که بعد از اتمام رقابت های جهانی اسپانیا، عابدینی با یک پله صعود صاحب جایگاه ۱۱ در رنکینگ جهانی شده بود. 

محمد رهبری و فرزاد باهر ارسباران دو شمشیرباز دیگر ایران بودند که در رقابت های جهانی جایزه بزرگ مسکو شرکت داشتند. این دو شمشیرباز در رنکینگ جدید فدراسیون جهانی به ترتیب در رده های ۴۸ و ۸۶ قرار گرفته اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صعود و سقوط شمشیربازان المپیکی ایران در جدیدترین رنکینگ جهانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات