اظهار نظر ملی‌پوشان ایران بعد از غلبه بر کانادا

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی والیبال ایران در این بازی که در سالن مترو پولیتن شهر توکیو برگزار شد ابتدا ست‌های اول و دوم را ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۱۹ به حریف واگذار کرد اما در سه ست بعدی به ترتیب ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۶ بر ۱۴ پیروز میدان شد.

تسلیم نشدیم و تا آخرین لحظه جنگیدیم

شهرام محمودی یکی از ملی‌پوشان والیبال ایران با اشاره به پیروزی بر کانادا گفت: تا لحظه آخر تسلیم نشدیم و این پیروزی نشان دهنده روحیه جنگنده تیم است. خداراشکر می کنم که در این بازی سخت، بازیکنان سربلند بیرون آمدند. این پیروزی نشان از روحیه جنگندگی تیم داشت. ما تا لحظه آخر تسلیم نشدیم. می‌دانستیم کانادا خسته است و دیروز یک بازی پنج سته داشت.

وی افزود: خیلی خوب جنگیدیم ولی متاسفانه ست نخست را واگذار کردیم. رفته رفته اتحاد و انسجام تیمی را بدست آوردیم روزی بود که همه زحمت کشیدند. بازیکنان ذخیره و فیکس کمک کردند. خیلی خوشحالم. این بازی سخت و حیاتی را بردیم. به نظرم این مهمترین پیروزی ما در مسابقات بود که بدست آمد.

اثبات کردیم یک تیم همدل هستیم

مهدی مهدوی پاسور تیم ملی نیز در این خصوص اظهار داشت: نشان دادیم که به معنای واقعی، تیم هستیم. کادر فنی از همه استفاده کرد و بازیکنان داخل و خارج از زمین همه سنگ تمام گذاشتند. هر کس از بیرون آمد، کمک کرد. نشان دادیم با کار گروهی می توانیم هر کاری انجام دهیم. ما قبلاً از این بازی هایی که دو ست باخت  را زیاد برده بودیم. اما در این مرحله و این سطح از مسابقات برگشت به بازی خیلی سخت بود. کادر فنی خیلی خوب حمایت و بازیکنان را داخل زمین هدایت کرد. از ست سوم، معروف توانست خیلی خوب بازیکنان را تغذیه کند و بازی را بردیم. در مجموع می توانم بگویم ما یک برگشت به بازی خوبی داشتیم و پیروز شدیم.

راه صعود به المپیک کمی هموار شد

عادل غلامی سرعتی زن تیم ملی هم با اشاره به این موفقیت گفت: این برد را به همه بویژه جامعه والیبال تبریک می گویم. کمی راه برایمان هموارتر شد اما هنوز کار سختی داریم. بازی خوبی انجام دادیم. دو ست عقب افتادیم. خداراشکر تیم ایران به شرایط روحی و روانی خوب رسیده است. معمولاً خیلی سخت است که یک تیم بعد از دو ست باخته به بازی برگردد.توانستیم که این بازی را ببریم و واقعا خوشحال هستیم. حالا باید به بازی های پیش رو فکر کنیم.

کادر فنی روی ذهن ما کار کرده بود

فرهاد قائمی دریافت‌کننده تیم ملی هم اعلام کرد: حساسیت این مسابقه موجب شد در دو ست نخست خوب کار نکنیم، اما کادر فنی برای بازی با این تیم روی ذهن همه ما کار کرده بود. بازی سنگینی بود. کانادا تیم خوبی است و در این تورنمنت با آمادگی بیشتر از همیشه شرکت کرده است اما کادر فنی ایران روی ذهنیت بازیکنان کار کرده بودند. حساسیت این مسابقه موجب شد که دو ست اول را خوب شروع نکنیم و نکته مثبت هم این بود که به بازی برگشتیم و پیروز شدیم. در تمام مسابقات همه بازیکنان ایران همدل هستند. مهم نیست که چه کسی بازی می کند و یا بیرون است مهم این است که ما پیروز شدیم. حساسیت این مسابقات خیلی بالاست. ما هم دوست داشتیم ۳ بر صفر ببریم ولی خوشحالم که پیروز شدیم و تلاش می کنیم سهمیه را بگیریم. پشتوانه و دلگرمی ما مردم هستند و خوشحالم که آن ها را شاد کردیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اظهار نظر ملی‌پوشان ایران بعد از غلبه بر کانادا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات