فرماندار:عمربیشتر طرح های نیمه تمام عباس آباد بین 4 تا 10سال است

سیدابراهیم هاشمی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود : عملیات اجرایی بیشتر این طرح ها در دوره های گذشته آغاز شده به خاطر تخصیص ندادن بموقع اعتبارات تاکنون نیمه تمام باقی مانده است.
وی بدون اعلام میزان اعتبار مورد نیاز برای اجرای کامل این طرح ها درعین حال روند پیشرفت فیزیکی این طرح ها را از حدود 30 درصد تا حدود 70 درصد ذکرکرد.
فرماندارعباس آباد ، مجتمع آبرسانی لنگا ، بیمارستان ، پایانه گل و گیاه شمال کشور ، پل روستاهای یالبندان و منطقه دانیال ، طرح کنارگذر سلمانشهر و کلارآباد را از جمله طرح های نیمه تمام دراین شهرستان معرفی کرد.
هاشمی میزان اعتبار مصوب سال گذشته شهرستان از محل تملک و دارایی های سرمایه ای استان را بیش از 70 میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد : با پی گیری های به عمل آمده تاکنون از این میزان اعتبار بیش از10 میلیارد ریال آن تخصیص یافت و برای تعدادی از این طرح های نیمه تمام هزینه شد که بسیار ناچیزاست.
وی با اشاره به تصویب اعتبارات لازم برای اجرای برخی از طرح های نیمه تمام بویژه کنارگذر های این شهرستان از محل سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید به مازندران ابراز امیدواری کرد که با تخصیص این اعتبارات تا حدودی بخشی از معضل ترافیک در این منطقه برطرف خواهد شد.
فرماندارعباس آباد با بیان آنکه یکی از ماموریت های این دولت به پایان رساندن طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی حدود 70 درصد است ، تاکید کرد که مسئولان باید همسو با سیاست های دولت به محض تخصیص اعتبارات لازم طرح های نیمه تمام با چنین ویژگی هایی در اولویت برنامه کاری خود قراردهند.
شهرستان عباس آباد با دارا بودن 42 روستا، سه شهر و دستکم 50 هزارنفرجمعیت درغرب مازندران واقع است.
7078 /1602/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار:عمربیشتر طرح های نیمه تمام عباس آباد بین 4 تا 10سال است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات