دارالقرآن ها باید جریان ساز فرهنگی باشند

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا کفاش درباره وضعیت دارالقرآن های کشور اظهارکرد: دارالقرآن ها وقتی می توانند باقی بمانند که مافوق جریان های سیاسی حرکت کنند و جریان ساز باشند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش تصریح كرد: ورود دارالقرآن ها به فضای مجازی و روش های نوین اهمیت زیادی دارد و باید شیوه ها به روز شود. روش ها را باید تغییر داد. ما این مسائل را قبول داریم که در فضای مجازی باید بیشتر کار کرد و در این مسیر هم گام بر می داریم.

وی با بیان این كه دارالقرآن ها باید از نیروهای قوی و توانمند استفاده کنند، افزود: وظیفه دارالقرآن ها توانمندسازی و ساخت نیرو برای آینده است.

كفاش خاطرنشان كرد: ما نیازمند حمایت مردم و خانواده ها هستیم و مردم به دنبال محیط های خوب و قرآنی برای تربیت فرزندان خودشان هستند. دارالقرآن ها هیاتهای مذهبی تشکیل دهند و در این بخش هم فعال باشند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان این كه فضای مجازی را باید مدیریت کرد، افزود: با فضای مجازی نمی شود مقابله کرد و باید فضایی جذاب را برای جوانان و نوجوانان ایجاد کرد تا آنها به این سمت بیایند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دارالقرآن ها باید جریان ساز فرهنگی باشند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات