پیوند بهزیستی و سازمان تبلیغات برای هویت بخشی به جامعه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار نقاشی خط اساتید کشور و معلولان تحت پوشش بهزیستی (رویش هنر) افزود: آمادگی همکاری های بیشتر با سازمان بهزیستی در جهت برگزاری چنین نمایشگاه هایی و نمایش استعدادهای معلولین و اساتید کشور هستیم و باید در جهت ارتقاء هویت کلان کشور اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی گفت: این تابلوها هنر اسلامی و اهل بیتی است و جایگاهی ویژه دارد و ما نیز توجه زیادی به آنها داریم.

وی با اشاره به تاکید بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در خصوص بست و نشر هنر متعهد و پیوند بیشتر این دو نهاد برای هویت بخشی به جامعه تاکید کرد و گفت: هنر متعهد باید در جامعه گسترش پیدا کند و در سالهای اخیر نیز خرید و فروش هنرهای تجسمی در جامعه افزایش پیدا کرده است.

همچنین در این مراسم، رئیس سازمان بهزیستی یکی از مشکلات جامعه معلولان را فراهم نبودن امکانات و بستر مناسب برای ظهور استعدادهای آنها دانست و گفت: باید با برگزاری بیشتر چنین نمایشگاه هایی زمینه ظهور و نمایش بیشتر استعدادهای معلولان در جامعه فراهم شود.

وی تاکید کرد: نمایشگاه رویش هنر نیز به همین منظور است و آثار هنری معلولان را در معرض نمایش می گذارد. به طوری که ۶۰ تابلو در این نمایشگاه وجود دارد که هم جامعه هدف بهزیستی و هم علاقه مندان به هنر می توانند از آن بازدید و خریداری کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیوند بهزیستی و سازمان تبلیغات برای هویت بخشی به جامعه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات