اورژانس زنجان در خصوص رسیدن به محل حادثه کوتاه ترین زمان را دارد

امیر حسین ایلیایی در گفتگو با خبرنگار مهر به حضور خیرین در ساخت پایگاه های اورژانس در استان زنجان اشاره کرد و افزود: نقش خیرین در ساخت و تجهیز پایگاه های اورژانس ستودنی است و در این میان زنجان عملکرد خوبی دارد. 

وی اظهار کرد: طی سالجاری تعداد زیادی پایگاه اورژانس توسط خیرین زنجانی ساخته شده است که برای ساخت این تعداد پایگاه بیش از ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. 

قائم مقام اورژانس استان زنجان گفت: با ساخت این تعداد پایگاه اورژانس در استان زنجان توسط خیرین فاصله پایگاه های اورژانس در این استان از ۵۰ کیلومتر به ۳۰ کیلومتر کاهش پیدا کرده است. 

ایلیایی تاکید کرد: اورژانس استان به لحاظ رسیدن به موقع بر بالین بیمار از میانگین کشوری در سطح مطلوب‌تری قرار دارد که این مهم حاصل تلاش‌های شبانه‌روز قشر زحمت‌کش پایگاه‌های اورژانس حاصل شده است و ما برنامه ریزی لازم برای تدوام این مهم را در دستور کاری خود داریم.

وی وظیفه اصلی پایگاه‌های اورژانس در سطح استان  زنجان را در سه بخش امدادرسانی در جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی و داخل شهر اعلام کرد.

قائم مقام اورژانس استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر در زمینه اورژانس جاده ای و درون شهری در استان زنجان مشکل نداریم، افزود: در حال حاضر در هر ۲۵ الی ۳۰ کیلومتر پایگاه های اورژانس جاده ای مستقر است و این امر موجب شده در زمینه خدمات اورژانسی در جاده ها وضعیت خوبی داشته باشیم.

ایلیایی افزود: زمان حضور اورژانس در محل حادثه در جاده های اصلی در استان زنجان ۱۳ الی ۱۴ دقیقه و داخل شهرها پنج الی ۶ دقیقه است و در این زمینه نسبت به میانگین کشوری دارای وضعیت مطلوبتری هستیم.

وی یاد آورشد: با کم شدن فاصله پایگاه های اورژانس در جاده های زنجان، زمان رسیدن به محل حادثه کاهش پیدا کرده است. 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اورژانس زنجان در خصوص رسیدن به محل حادثه کوتاه ترین زمان را دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات