استاندار لرستان وعده داد: سرمایه‌گذار «پارسیلون» خلع ید می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران به آخرین وضعیت کارخانه پارسیلون خرم آباد و مشکلات موجود در این واحد اشاره کرد و اظهار داشت: برای رسیدگی به مشکلات پارسیلون روز دوشنبه در تهران جلسه ای قرار است برگزار شود.

وی با بیان اینکه با توجه به برنامه ریزی ها و جلساتی که قرار است برگزار شود مشکل کارخانه پارسیلون خرم آباد به زودی حل می شود گفت: مقرر شده که این کارخانه به یک سرمایه گذار دیگر واگذار شود.

استاندار لرستان با بیان اینکه ما به صراحت اعلام می کنیم که کارخانه پارسیلون باید از سرمایه گذار فعلی آن گرفته شود گفت: این امر به این دلیل بوده که سرمایه گذار فعلی این کارخانه به تعهدات خود عمل نکرده است.

بازوند با بیان حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان تا کنون برای رفع مشکلات کارخانه پارسیلون به سرمایه گذار آن پرداخت شده است عنوان کرد: این در حالی است که اقدامی تا کنون از سوی سرمایه گذار صورت نگرفته و تا کنون در این زمینه فرصت سوزی شده است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه گذار این کارخانه می توانست خیلی زودتر از حالا اقدامی در راستای رفع مشکلات آن انجام دهد گفت: ما همواره به دنبال تعیین تکلیف این کارخانه بوده ایم و اما برخی افراد مرتب از سرمایه گذار این کارخانه حمایت می کردند و ما را به مجلس می کشاندند.

استاندار لرستان تصریح کرد: به طور قطع جمع بندی ما این است که کارخانه پارسیلون از سرمایه گذار فعلی آن خلع ید شود.

این سخنان هوشنگ بازوند در حالی مطرح می شود که از حدود ۱.۵ تا دو سال گذشته همواره شاهد اعتراضات کارگران پارسیلون خرم آباد به دلیل نپرداختن حقوق، بیمه و ... آنها از سوی سرمایه گذار در محل استانداری بوده ایم و امید می رود این وعده استاندار لرستان برای تعیین تکلیف این واحد اقتصادی و رفع مشکلات کارگران آن تحقق پیدا کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار لرستان وعده داد: سرمایه‌گذار «پارسیلون» خلع ید می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات