۲۴ طرح اقتصاد مقاومتی در مازندران بررسی نهایی شده است

به گزارش خبرنگار مهر، امید علی پارسا صبح یکشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی غرب مازندران افزود: واگذاری پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی ازجمله طرح‌های ورزشی ٬ بهداشت و درمان٬ آب و فاضلاب و... دردستورکار است.

پارسا با تأکید بر مدیریت جهادی گفت: مدیران جهادی پرشور و شوق و فوق فعال و خلاق هستند و اقتصاد مقاومتی با مدیریت مدیران ضعیف عملیاتی نمی‌شود.

وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی بارشد ۲۰ درصدی حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و تخصیص ۱۰ درصد اعتبارات استانی در قالب یارانه به بخش خصوصی محقق می‌شود.

پارسا افزود: اقتصاد مقاومتی مجموعه اقداماتی است که توسعه کشور را شتاب می‌دهد و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از دیدگاه مقام معظم رهبری بر پنج محور دانش‌بنیان٬ مردمی بودن٬ درون‌گرا و برونگرا و عدالت متمرکز است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران گفت: در اقتصاد مقاومتی برنامه محور عمل می‌کنیم و نسخه‌های عملی شدن این برنامه‌ها در ۵۷ محور به دستگاه‌های مربوطه اعلام‌شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۲۴ طرح اقتصاد مقاومتی در مازندران بررسی نهایی شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات