مدیران برای بقا تلاش نکنند/ جذب اعتبارات استانی قابل قبول نیست

به گزارش خبرنگار مهر، کیانوش جهانبخش صبح یکشنبه در نطق پیش از دستور یکصد و هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس، بیان داشت: مدیران استانی هنوز نتوانسته اند ارتباط خوبی با مدیران بالا دستی داشته باشند، هنوز مدیرانی داریم که برای تکیه بیشتر بر صندلی مدیریتی تلاشی برای جذب اعتبارات نمی کنند.

وی عنوان کرد: استان هرمزگان به لحاظ درآمدی و مشارکت مردمی در جایگاه خوبی قرار دارد، ولی متاسفانه هنوز در جذب درآمدها در جایگاه پایین است.

این عضو شورای شهر بندرعباس در مورد شیوه های احقاق حق که بعضا دچار شائبه و نگرانی است، ابراز داشت: مطالبه حق، با مخالفت غیرقانونی فرق می کند. تک تک مردم در این سرزمین حق دارند در راستای قانون احقاق حق کنند. نباید زمانیکه مظلومی مطالبه حق می کند او را متهم کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیران برای بقا تلاش نکنند/ جذب اعتبارات استانی قابل قبول نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات