آموزش‌های مهارتی در بوشهر معطوف به اهداف اقتصاد مقاومتی است

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرسول کازرونی صبح یکشنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: توسعه مهارت‌های فنی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی نقشی بسیار مهم و اساسی دارد و سازمان فنی و حرفه‌ای در این زمینه وظایف مهمی بر عهده دارد.

وی از ارائه آموزش به نیروهای بیکار و جویای کار در سطح استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: ارتقای مهارت نیروی انسانی شاغل به دلیل افزایش بهره وری کار از دیگر برنامه‌های فنی و حرفه‌ای است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر با اشاره به اینکه متولی مهارت در کشور سازمان فنی و حرفه‌ای است، ادامه داد: اگر تمامی برنامه ها و رویکردهای خود را معطوف به اقتصاد مقاومتی کنیم تمام خواسته‌ها و اهداف آموزش فنی و حرفه‌ای محقق خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه آموزش‌های دانشجویان نیزباید در مسیر اقتصاد مقاومتی باشد، بیان کرد: برنامه‌هایی که در حوزه آموزش‌های مهارتی به شهروندان بوشهری ارائه می شود باید مبتنی بر اقتصاد مقاومتی باشد.

کازرونی با تاکید بر ایجاد فرصت های شغلی و مهارت آموزی نیروی انسانی، افزود: آموزش‌های مهارتی برای کسانی که در بخش‌های مختلف اقتصادی از جمله کارخانه و مراکز خدماتی، کارایی بالایی را به مردم عرضه کنند ارائه شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش‌های مهارتی در بوشهر معطوف به اهداف اقتصاد مقاومتی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات