جوانفکر: امیدوارم تبرئه شوم

جلسه رسیدگی به پرونده «علی‌اکبر جوانفکر» در شعبه 1057 دادگاه ویژه کارکنان دولت پایان یافت. به گزارش نامه نیوز، علی‌اکبر جوانفکر پس از پایان جلسه دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران در رابطه با جلسه امروز گفت:‌ در جلسه نخست ما ادله خود را به دادگاه ارائه کردیم، در آن جلسه ایراداتی مطرح شد که سرانجام رفع اشکال صورت گرفت.

وی ادامه داد: امروز به عنوان جلسه دوم توضیحاتی را به دادگاه ارائه کردیم. در این جلسه من و سه تن از همکارانم حضور یافته بودیم. اعتقاد دارم من و همکارانم در برابر ماموران قضایی تمرد نداشته‌ایم و در برابر دستور مقام قضایی نیز ایستادگی نکرده‌ایم.

جوانفکر خاطرنشان کرد:‌ دلایل خود را مبنی بر رد اتهام به دادگاه ارائه کردیم؛ چرا که رفتار ما زیر پا گذاشتن قانون نبود. بلکه آنهایی که در آن روز آنگونه رفتار کردند قانون را زیر پا گذاشتند.

مشاو رسانه‌ای رئیس دولت دهم اظهار کرد: در جلسه امروز ما عدله خود در رد این اتهام را اثبات کردیم، اما با این حالت تابع قانون و رای دادگاه هستیم.

وی افزود:‌ امروز آخرین جلسه دادگاه تشکیل شد که علاوه بر من سه تن از همکارانم از خود دفاع کرده‌ایم و امیدوارم تبرئه شویم.

به گفته‌ جوانفکر دادگاه رای مربوطه را یک هفته تا 10 روز پس از آخرین جلسه دادگاه صادر خواهد کرد.

 همچنین وکیل‌مدافع علی‌اکبر جوانفکر نسبت به نتیجه و رای دادگاه در رابطه با پرونده موکلم امیدوار هستیم.

 قهرمان شجاعی وکیل‌مدافع علی‌اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای رئیس دولت دهم پس از پایان جلسه دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز دومین و آخرین جلسه دادگاه برگزار شد و از نظر ما جلسه‌ نسبتاً طولانی‌ای بود.

وی ادامه داد: آقایان هر کدام دفاعیات خود را در محضر دادگاه ارائه کردند و ما نسبت به برگزاری دادگاه امیدوار بودیم.

وکیل‌مدافع جوانفکر خاطرنشان کرد: ما همچنین نسبت به نتیجه و رای نهایی دادگاه نیز امیدوار هستیم، ضمن اینکه ما اعتراضات و دفاعیات خود را از مجرای قانون بیان کردیم.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جوانفکر: امیدوارم تبرئه شوم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات