تظاهرات گروههای افراطی انگلیس علیه اتحادیه اروپا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، در آستانه برگزاری همه پرسی در انگلیس برای تصمیم گیری در جدایی یا ماندن در اتحادیه اروپا طرفداران احزب راست گرا در این کشور تظاهرات کردند.

تظاهرات کنندگان احزاب افراطی و راستگرای انگلیس با برگزاری تظاهراتی روز شنبه پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند.

تظاهرات کنندگان پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها از دولت خواسته شده بود از ورود مهاجران خارجی به انگلیس جلوگیری کند.

بعد از بحران مهاجرت در قاره اروپا و سرازیر شدن مهاجران سوری به سوی کشورهای اروپایی انگلیس و چند کشور دیگر قوانین مهاجرپذیر اتحادیه اروپا را به چالش کشیده اند.

دولت انگلیس بارها گفته است به خاطر قوانین اتحادیه اروپا از جمله رفت و آمد آزاد مهاجران برای جدایی از این اتحادیه همه پرسی برگزار خواهد کرد.

همه پرسی سراسری در انگلیس برای جدایی یا ماندن در جمع کشورهای اتحادیه اروپا ۲۳ ژوئن برگزار خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تظاهرات گروههای افراطی انگلیس علیه اتحادیه اروپا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات