وزیر نیرو: شرایط اقتصادی سخت است

به گزارش مشرق، حمید چیت چیان با تاکید بر جایگاه برجسته اقتصاد مقاومتی در صنعت آب و برق، بر انجام خدمات بیشتر و مستمر به مردم تأکید کرد و گفت: ما همه خادم مردم هستیم و در مسیر این خدمت، باید همواره منویات مقام معظم رهبری را مدنظر قرار دهیم.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه هم‌ اکنون شرایط سخت اقتصادی در تمام منطقه حاکم است و کشورهای مختلف دچار رکود اقتصادی و کاهش درآمد هستند، خاطرنشان کرد: باید با دقت کامل به تمام جزئیات توجه داشت و با استفاده از فرصت‌های در اختیار به گونه‌ای اقدام کنیم تا کارنامه روشنی را در راه خدمت به مردم از خود بر جای بگذاریم.

وی افزود: طرح‌های آبرسانی روستایی باید با جدیت تمام پیگیری شود و کار مهمی که امسال بر دوش آحاد جامعه و دولت است، اجرایی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای اقدام و اجرا و عملیاتی کردن پروژه‌های نیمه تمام است.

وزیر نیرو با بیان اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، دقیق و جامع و به‌ صورت یک مجموعه منسجم، ابلاغ شده است، تصریح کرد: اگر بخواهیم موفق شویم باید دقیقا تمام موارد را پیگیری کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

چیت چیان ادامه داد: «اقتصاد مقاومتی» در حوزه آب و برق، جایگاه ویژه‌ای دارد و مهم ترین بحث‌هایی که در این زمینه داریم مدیریت مصرف، خودکفایی در تجهیزات و ساخت تاسیسات صنعت آب و برق و اینکه با بهره گیری از ظرفیت‌های داخل است، چرا که تامین با کیفیت آب و برق که نسبت مستقیم با رفاه مردم و همچنین پیشرفت صنعت دارد، مهم ترین هدف وزارت نیرو است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر نیرو: شرایط اقتصادی سخت است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات