۹ دبیر و ناظر هیأت رئیسه موقت مجلس انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی آرای ناظران و دبیران هیات رئیسه قرائت شد.

بر این اساس غلامرضا کاتب با ۱۶۱ رأی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با ۱۴۶ رأی، اکبر رنجبرزاده با ۱۳۸ رأی، عبدالکریم حسین‌زاده با ۱۳۷ رأی، سید ناصر موسوی لارگانی با ۱۳۱ رأی و احمد امیرآبادی با ۱۳۰ رأی به عنوان دبیران هیات رئیسه مجلس دهم انتخاب شدند.

همچنین محمدعلی وکیلی با ۱۱۸ رای، سهیلا جلودار زاده با ۱۱۷ رای، رمضانعلی سبحانی فر با ۱۱۶ رای، عباس پاپی زاده با ۱۱۶ رای، سید فرید موسوی با ۱۰۰ رای و حسین امیری خامکانی با ۹۲ رای از راهیابی به هیئت رئیسه بازماندند.

در انتخابات دبیران ۲۷۹ منتخب شرکت کرده بودند.

بهروز نعمتی با ۱۷۵ رأی، محمد آشوری با ۱۶۸ رأی و محمد قسیم عثمانی با ۱۳۸ رأی به عنوان ناظران مجلس در هیأت رئیسه دهم منتخب شدند.

عبدالمجید ناصری نژاد با ۱۱۹ رای، پروانه مافی با ۱۰۵ رای و عبدالرضا هاشم زائی با ۷۶ رای در رسیدن به هیئت رئیسه ناکام ماندند.

در انتخابات ناظران ۲۷۶ منتخب شرکت کردند.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۹ دبیر و ناظر هیأت رئیسه موقت مجلس انتخاب شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات