نعمتی، آشوری و عثمانی ناظر در هیات رئیسه موقت شدند

نعمتی، آشوری و عثمانی ناظر در هیات رئیسه موقت شدند سیاست > مجلس - با انتخاب ناظرین در هیات رئیسه موقت، ترکیب این هیات در مجلس دهم کامل شد.

به گزارش خبرآنلاين، پس از آنکه علي لاريجاني با اختلاف 70 راي به عنوان رئيس موقت مجلس دهم انتخاب شده و پزشکيان و دهقان بر مطهري و حاجي بابايي براي حضور در جايگاه نايب رئيسي اين مجلس، برگزيده شدند؛ نتايج آراي دبيران و ناظران مجلس دهم نيز اعلام شد.

آنگونه که نتيجه آرا در صحن علني قرائت شد، از ميان 279 راي ماخوذه، غلامرضا کاتب با 161 راي، اميرحسين قاضي زاده 146 راي، اکبر رنجبرزاده 138 راي، عبدالکريم حسين زاده 137 راي، ناصر موسوي لارگاني 131 راي و مهدي اميرآبادي 130 راي  کسب کردند و دبير هيات رئيسه موقت شدند.

بهروز نعمتي، ناصري نژاد، محمدقسيم عثماني، پروانه مافي، عبدالرضا هاشم زايي و آشوري، هم از سوي دو فراکسيون ولايت و اميد براي ناظري در هيات رئيسه موقت نامزد شده بودند. از ميان آنها نعمتي با 175 و آشوري با 168 و عثماني با 136 راي ناظر شدند.
اما ناصري نژاد با 119 راي، پروانه مافي با 105 راي و هاشم زايي با 76 راي، از حضور در اين جايگاه بازماندند.

از آنجا که محمد آشوری و بهروز نعمتی نامزدهاي معرفي شده از سوي فراکسيون ولايت و عثماني نامزد فراکسيون اميد براي جايگاه ناظرين هيات رئيسه موقت بودند، مي توان گفت که در اين انتخابات نيز فراکسيون ولايت، دو بر يک، از فراکسيون اميد پيشي گرفت.

2727

کلید واژه ها: مجلس دهم - هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نعمتی، آشوری و عثمانی ناظر در هیات رئیسه موقت شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات