معینی: در گروه آسانی قرار نداریم

معینی: در گروه آسانی قرار نداریم
سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: در گروه آسانی قرار نداریم.
فریدون معینی سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه تیم ها درگذشته چه نتایجی را کسب کرده اند سیدبندی ها مشخص می شود و همین امر باعث شده تا تیم ها از نظر نیرو و توان بازی به طور مساوی تقسیم شوند و درگروه های مختلف قرار گیرند. تیم های خوبی که در گذشته بنا به هر دلیلی نتایج مثبت نگرفته اند نیز در یک گروه قرار می گیرند.


وی گفت: اکنون در آسیا همه تیم ها در تلاشند تا در مسیر رشد و موفقیت قرار بگیرند و با پشتکاری که سالیان سال دارند، شاهد رقابتهای جذابی از تمامی تیمها خواهیم بود. تیم هایی مانند مالزی، ویتنام، میانمار و یمن نسبت به دوره های گذشته رشد بسزایی دارند بر همین اساس و با وجود چنین تیم هایی دیگر نمی توان گفت یک گروه بازی های راحتی دارد و یا گروه دیگر بازیهای سختی را برگزار خواهد کرد.معتقدم در هیچ گروهی تیم ها به سادگی بالا نمی آیند و خوشحالم که همه تیم ها برای موفقیت و قرار گرفتن در یک سطح تلاش مضاعفی می کنند.


سرپرست کمیته جوانان در ادامه درباره تیم هند بیان کرد: هند از شرایط میزبانی بهره می برد و در سالیان گذشته نیز در رده پایه بسیارفعالیت داشته است ضمن اینکه مربی خارجی برای تیم های پایه خود استخدام کرده و از بودجه مناسبی بهره می برد. تیم عربستان که در رده پایه همانند هند و امارات تیم نسبتا خوبی است و معتقدم در سه ماه و نیم آینده ای که تیم ها فرصت آماده سازی دارند، سخت تلاش خواهند کرد تا متحول شوند و در مرحله نهایی بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارند. با توجه به اینکه با تیمهای عراق، عمان، یمن و سوریه در گروه های مختلف بازی نخواهیم کرد، میتوان در صورت درخواست کادر فنی اقدامات لازم را برای بازیهای دوستانه با این تیم ها انجام دهیم.


معینی ادامه داد: درصدد آن هستیم تا با رایزنی های مختلف طبق درخواست کادر فنی بازی هایی را با تیم های عربی برگزار کرده تا این تیم بتواند شناخت خوبی از نحوه بازی و رفتاری که تیمهای عربی در مسابقات از خود به نمایش می گذارند را به دست آورد.


وی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان برای تیمهای پایه خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و در صورت مهیا شدن شرایط برنامه های تدارکاتی را برای جوانان و نوجوانان به مرحله اجرا می رساند تا شاهد موفقیت بیش از پیش تیم ها باشیم.#1varzesh#بازی #عربستان #فدراسیون_فوتبال #گروه_های_مختلف #مالزی #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معینی: در گروه آسانی قرار نداریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات