عامل پیروزی های حزب الله لبنان در میدان های نبرد

به گزارش «شیعه نیوز»، شیخ نعیم قاسم در سخنانی در مراسم جشن تکلیف دختران عضو « انجمن نور»، از ایمان به خداوند به عنوان عامل اصلی موفقیت های مقاومت یاد و خاطرنشان کرد: خداوند متعال این پیروزی ها و موفقیت ها را به سبب ایمانی که داریم، محقق می سازد، امروز اگر دارای کرامت و ارزشی هستیم به دلیل ایمان و باورهایمان است.
وی تصریح کرد: اگر حزب الله امروز در لبنان محترم است، اگر در میان کشورهای عربی حزب الله جایگاهی ویژه دارد، به سبب ایمان است و با ایمان به خداوند متعال می توانیم به عزت و عظمت دست یابیم.

معاون دبیرکل حزب الله اظهارداشت: مقاومت با ایمان به خداوند متعال لبنان را از اشغال صهیونیست ها آزاد کرد، از تبعیت نجات داد و مستقل کرد، از ضعف به قدرت رساند و آینده ای جدید برای نسل های کنونی و آینده رقم زده است.

شیخ نعیم قاسم گفت: آینده لبنان و نسل های آن درخشان و موثر خواهد بود اگر حاکمان واقعی کشورمان باشیم و اجازه ندهیم احدی از خارج بر ما حکم براند.
وی افزود: قدرت امروز مقاومت با وجود پایگاه مردمی آن و ارتش ملی که به آن همواره کمک کرده و در کنارش ایستاده است، تحقق می یابد.

معاون دبیرکل حزب الله تاکید کرد: قدرت امروز مقاومت برای این است که در سال 2000 میلادی توانست جنوب لبنان را آزاد کند در حالی که هیچ کشور و گروهی در منطقه نتوانسته بود اسرائیل اشغالگر را از سال 1948 شکست دهد.
شیخ نعیم قاسم خاطرنشان کرد: قدرت و ویژگی مقاومت این است که با اخلاق ، کرامت و شهامت با همه مردم حتی دشمنان و مزدورانی که سال 2000 میلادی از لبنان فرار کردند، برخورد و رفتار می کند، به سوی کسانی که از میدان نبرد فرار می کنند آتش نمی گشاید وبه زنان و کودکان بی گناه صدمه نمی زند.

معاون دبیرکل حزب الله تصریح کرد: مقاومت تنها قدرتی است که بعداز کسب پیروزی ها اجازه می دهد حتی متجاوزان و کسانی که با آنها می جنگیده است، توبه کنند و یا دستگاه قضائی لبنان آنها را محاکمه و مجازات کند و این افتخاری بزرگ برای مقاومت در جهان است.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عامل پیروزی های حزب الله لبنان در میدان های نبرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات