اعتراض جامعه اسلامی کشمیر به نسل کشی مسلمانان

به گزارش «شيعه نيوز»، در کشمیر اشغالی ،اعضای جامعه اسلامی در تظاهراتی خواستار بررسی شکایت های جامعه اسلامی علیه وزیر بهداشت و آموزش پزشکی و عضو مجلس قانونگذاری جامو و کشمیر به خاطر تهدید علیه مسلمانان شدند.

«چودری لال سینگ» مسلمانان را تهدید به قتل عامی مانند قتل عام 1947 کرده است.

در این تظاهرات که «نزاکت خاتانا» رهبری آن را بر عهده داشت شعارهایی علیه وزیر بهداشت سر داده شد و تظاهرکنندگان خواستار بازجویی از وی شدند.

نزاکت خطاب به تظاهرگنندگان گفت :موجب تاسف است که تا کنون هیچ گونه شکایت نامه ای علیه «لال سینگ» تنظیم نشده و او از کابینه اخراج نشده است.

وی خاطرنشان کرد که مقامات کشمیر باید احساسات جامعه اسلامی این کشور را که هدف یکی از وزرای هندی قرار گرفته است،درک کنند.

سرپرست برگزاری تظاهرات جامعه اسلامی در کشمیر همچنین هشدار داد که این جامعه منتظر واکنش اعضای دولت است و اگر هیچ شکایت نامه ای علیه «لال سینگ» پر نشود آنها راه خود را در پیش خواهند گرفت و کاری را که باید انجام می دهند.

خاتانا افزود:هیچ کس به ما گوش نمی کند بنابراین جامعه اسلامی کشمیر به زودی استراتژی لازم را در این زمینه اتخاذ خواهد کرد.

وی تصریح کرد که مسلمانان برای تاکید بر خواسته هایشان هر روز به خیابان ها خواهند آمد.


انتهای پیام/654

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتراض جامعه اسلامی کشمیر به نسل کشی مسلمانان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات