حمایت کامل رهبر شیعیان بحرین از شیخ علی سلمان

به گزارش «شيعه نيوز»، آیت‌الله عیسی قاسم، شیخ علی سلمان، دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین و رهبر مخالفان این کشور را "انسانی با بصیرت و ناطق نامیده که هیچ دشمنی، کینه و حسادتی در دل ندارد."

شیخ علی سلمان که اکنون در زندان است با اتهامات واهی به چهار سال حبس محکوم شده است. دادستانی بحرین اتهامات جدیدی نیز علیه وی مطرح کرد که "دعوت به تظاهرات غیرقانونی" و "تحریک به عدم عمل به قوانین" از جمله این اتهامات ساختگی است. قرار است به زودی حکم شیخ سلمان در پرونده‌های جدید صادر شود.

در بیانیه آیت‌الله عیسی قاسم آمده است: او همه مردم را دوست می‌دارد. او انسانی شجاع است و کلامش برخوردار از صراحت و به دور از الفاظ زشت و ناسزاست. برای تمامی دوستان و مخالفان خود خوبی می‌خواهد و خواستار تحقق عدالت برای همه است. او مخالف تروریسم بوده و برای مقابله با آن اعلام آمادگی کرده است. حقارت را نمی‌پذیرد و تکبری ندارد.

این روجانی برجسته بحرین هدف شیخ سلمان را اصلاح کشور به نحوی که به نفع هم گروه‌ها باشد دانسته و تاکید کرد: شیخ سلمان ادامه ظلم ظالم علیه مظلوم و استمرار انحصارطلبی برخی چهره‌ها در کسب منافع را نمی‌پذیرد. او همانگونه که به انتقاد از مخالفان تحقق عدالت می‌پردازد در انتقاد از نظر اشتباه حامیان خود نیز تعلل نمی‌کند.

آیت‌الله عیسی قاسم افزود: شیخ سلمان به شدت معتقد است در خواست برای اجرای اصلاحات باید به صورت مسالمت آمیز مطرح شود. او از جمله چهره‌هایی است که کشورها به داشتن آن به خود می‌بالند و می‌تواند ضامن ثبات کشورش باشد و آتش فتنه‌ها در آن را خاموش کند.

انتهای پیام/654

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمایت کامل رهبر شیعیان بحرین از شیخ علی سلمان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات