با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شوید!+عکس -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

آکاایران: تابه حال فکر کرده بودید که خانه تان را با شاخ گوزن تزئین کنید؟ احتمالا به کار بردن یکی از آن ها می تواند در زیبا شدن خانه تاثیر داشته باشد،اما چه می شود اگر تعداد آن ها از شمارش خارج شود؟


به گزارش آکاایران: به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: ​ جیمز فیلیپس در مونتانا زندگی می کند و مجموعه ای بزرگ از شاخ گوزن را در خانه اش نگهداری می کند! او ۶۶ سال سن دارد و این مجموعه بیشتر از نیم قرن از او وقت گرفته تا جمع شود.


در ۶ دهه گذشته او ۱۶ هزار قطعه مجزا را به خانه آورده و در حال حاضر تقریبا همه بخش های خانه اش با شاخ گوزن ها پوشیده شده اند.


,[categoriy]

با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شویدعکس

با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شوید!+عکس -آکابا «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شوید!+عکس -آکا

آکاایران: با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شوید!+عکس


جیمز که جمع آوری کلکسیونش را از سال ۱۹۵۸ شروع کرده، می گوید: «وقتی که ۱۰ سالم بود، پیاده روی کوتاهی تا رسیدن به نهر نزدیک خانه مان داشتم که یک روز شاخ گوزنی را پیدا کردم و با خودم آوردم، روز بعد کمی جلوتر رفتم و شاخ دیگری پیدا کردم و روزهای بعد که بیشتر پیش رفتم شاخ های قدیمی تری را توانستم پیدا کنم و به این شکل مشغول جمع کردن این شاخ ها شدم. هنوز هم بعد از گذشت سال ها وقتی شاخی را پیدا می کنم مانند روز اول هیجان زده می شوم! فکر می کنم شکار شاخ گوزن در خون من است!»


فیلیپس کارمند شرکتی در مونتاناست و همه وقت آزادی را که دارد برای شکار شاخ گوزن صرف می کند. خودش توضیح می دهد که در دهه ۸۰ در حدود ۶۰۰ شاخ از گوزن های قهوه ای را فروخته تا بتواند هزینه سه دختر دانشجو را تامین کند، اما تا به حال پولی برای اضافه کردن قطعه ای به مجموعه اش نپرداخته و هرچیزی که دارد را خودش پیدا کرده است.


,[categoriy]

با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شویدعکس


جیمز اتاقکی با متراژ ۶۴ در ۳۰ را برای شاخ هایش ساخته و بیشتر از دو سال وقت گذاشته تا بتواند همه ۱۶ هزار شاخی که دارد را به شکل مرتب و بدون اینکه آسیب ببینند، در آن بچیند. البته دسته بندی هایی هم برای شاخ هایی با نژادهای مختلف در نظر گرفته است.


به ساختمان او که نگاه می کنی، شبیه به جنگی از شاخ ها به نظر می رسد، اما فیلیپس برنامه ای برای متوقف کردن این کار ندارد و به تازگی هم با لقب «مرد شاخ گوزنی» شناخته می شود و به گفته خودش هیچ وقت از نگاه کردن به مجموعه اش که اطلاعات هرکدام از شاخ ها را هم در دفترچه ای ثبت کرده، خسته نمی شود.


,[categoriy]

با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شویدعکس


فیلیپس همچنان چند روز در هفته برای شکار شاخ گوزن بیرون می رود و می گوید که هربار چیز تازه ای را کشف می کند.


در پایان باید اشاره کرد که شاخ گوزن ها در فصل سرما می افتد و در بهار رویش دوباره آن ها شروع می شود. به همین دلیل جیمز فیلیپس می توانسته شاخ گوزن ها را در جنگل پیدا کند و خودش آسیبی به این موجودات نمی رسانده است.


,[categoriy]

با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شویدعکس

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با «مَرد شاخ گوزنی» آشنا شوید!+عکس -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات