ورود دارالقرآن ها به فضای مجازی مهم است

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا ،‌ حمیدرضا کفاش روز یکشنبه درباره وضعیت دارالقرآن ها اظهار کرد: جریان سازی فرهنگی بهترین راهکار موفقیت این مراکز است ودارالقرآن ها وقتی می توانند باقی بمانند که مافوق جریان های سیاسی حرکت کنند و جریان ساز باشند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش بیان اینکه ورود دارالقرآن ها به فضای مجازی و روش های نوین از اهمیت زیادی برخورداراست افزود: باید شیوه ها را به روز کرد و روش ها را تغییر داد.
وی با بیان اینکه در فضای مجازی باید بیشتر کار کرد و در این مسیرگام برداشت افزود: در دارالقرآن ها باید از نیروهای قوی و توانمند استفاده کرد چراکه وظیفه دارالقرآن ها در اصل توانمندسازی و ساخت نیرو برای آینده است.
کفاش بیان کرد: نیازمند حمایت مردم و خانواده ها هستیم و مردم بدنبال محیط های خوب و قرآنی برای تربیت فرزندان خودشان هستند. دارالقرآن ها هیاتهای مذهبی تشکیل دهند و در این بخش هم فعال باشند.
بنابرگزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان این که فضای مجازی را باید مدیریت کرد، افزود: با فضای مجازی نمی شود مقابله کرد بلکه باید فضایی جذاب برای جوانان و نوجوانان ایجاد کرد تا آنها به این سمت حرکت کنند.
در حال حاضر بالغ بر 700 مرکز دارالقرآن برای دانش آموزان و خانوادهای آنان و علاقمندان به فراگیری قرآن از سوی وزارت آموزش و پرورش در مدارس فعال شده است.
فراهنگ 1417 **‌1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ورود دارالقرآن ها به فضای مجازی مهم است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات