فرماندار شاهرود: فعالیت های فرهنگی باید متوازن شوند

به گزارش خبرنگار ایرنا سید محمدرضا هاشمی روز یک شنبه در سالن فرمانداری این شهر در نشست ساماندهی برنامه های فرهنگی دربوستان هاکه با حضور کارشناسان ادارات مختلف برگزار شد ، افزود: با شروع اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در ایام تابستان، ساماندهی و مدیریت زمان برای استفاده مطلوب فرهنگی ضرورت دارد و طرح بوستان سلامت و تفرجگاههای پاک می تواند درکاهش مشکلات فرهنگی موثر باشد.
وی ادامه داد: بوستان ها و تفرجگاه های حاشیه شهر باید دراجرای برنامه های مناسب فرهنگی بیشتر از گذشته دیده شوند.
هاشمی افزود : باید مخاطب شناسی کنیم و مطابق نیاز مخاطبان خود برنامه های فرهنگی و مدیریتی را اعمال و اجرا نماییم.
وی با تاکید بر بهره برداری مناسب از فضای فیزیکی و معنوی مساجد در ایام تابستان و ماه رمضان ، ادامه داد: باید از ظرفیت مساجد در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مناسب بهره برداری شود.
وی حضور مسوولان شهرستان در جریان برگزاری این برنامه ها در کنار مردم را باعث امیدواری و دلگرمی بیشترمردم و مجریان برنامه ها عنوان کرد.
جانشین فرمانده سپاه شاهرود هم در این نشست گفت: مردم علاوه براینکه از فضاهای تفریحی استفاده می کنند باید زمینه استفاده آنها از سایر برنامه های مفید فرهنگی و هنری نیز فراهم شود.
سرهنگ پاسدار حسین یارمحمدی افزود: برای افزایش بصیرت مردم در فضاها و تفرجگاههای عمومی برنامه های بصیرتی و مناسب آنان اجرا شود.
وی ادامه داد: طرح بوستان سلامت سابقه اجرای پنج ساله داردو در بوستان های گوناگون شاهرود مانند شهدای محراب ،کودک ،بلوار و شهرک ولیعصر (عج)، حدود 90شب برنامه های متنوع فرهنگی متناسب با نیاز مخاطبان گرو های سنی حاضر در این پارک ها اجرا می شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شاهرود نیز در این نشست بر هم افزایی بیشتر دستگاههای اجرایی و اداری شهرستان در عمق بخشی بیشتر به فعالیت های فرهنگی هنری در این ایام تاکید کرد.
احمد خرم افزود: در اجرای برنامه های فرهنگی باید مطالبات و نیاز های مردمی همان منطقه نیز لحاظ شود.
وی ساماندهی و هدایت برنامه های فرهنگی را با جهت رفع آسیب های اجتماعی شهرستان شاهرود مانند طلاق ،بیکاری ،مواد مخدر و مشروبات الکلی و فضای مجازی خواستار شد.
وی ادامه داد: سطح دسترسی مردم در برنامه های فرهنگی در نقاط دور افتاده و حاشیه ای شهرستان شاهرود به صورت یکنواخت باید فراهم شود.
همچنین در این نشست ،کارشناسان ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان پیرامون چگونگی هماهنگی و تقویت بیشتر فعالیت های فرهنگی تبادل نظر کردند.
7358/6167

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار شاهرود: فعالیت های فرهنگی باید متوازن شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات