کارگردان «برف روی شیروانی داغ» به دنبال خلق «كمدي انساني»

محمدهادي كريمي جديدترين فيلمنامه خود را با نام «كمدي انساني» به زودي به تصوير درمي آورد. سرویس فرهنگی فردا: اين فيلمنامه كه پروانه ساخت آن به تازگی صادر شده يك داستان پرافت و خيز بيوگرافيك است كه آن را ميتوان يك كمدي تراژدي در بستر تاريخ معاصر قلمداد كرد.

آنچه از نام فيلم و حال و هواي داستان برمي آيد، تفاوت فيلمنامه اين كار با ديگر آثار این کارگردان است و شنیده ها حکایت از آن دارد كريمي در عرصه كارگرداني دست به تجربه جديدي زده است.

البته اميدواري دوستداران كارهاي این نویسنده-کارگردان بر اين است كه كمدي انساني از لحن شاعرانه ساخته هاي قبلی او بخصوص «برف روي شيرواني داغ» بي بهره نباشد.

نويسنده درام هاي اجتماعي پرمخاطب دهه هاي هفتاد و هشتاد كه با درونمايه معنوي نوشته هايش چون «مارال»، «شمعي در باد»، «رستگاري در هشت و بيست دقيقه»، «آدمكش» و …. شناخته مي شد ، دهه نود را با كم كاري آغاز كرده است.

«ايران برگر» و «ساكن طبقه وسط» دو فيلمنامه سالهاي دور از اين نويسنده هر كدام پس از پانزده سال امكان ساخت و اكران طی دو سال پيش پيدا كردند.

«كمدي انساني» بيستمين فيلمنامه كريمي در سينمای ايران است كه به مرحله ساخت مي رسد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگردان «برف روی شیروانی داغ» به دنبال خلق «كمدي انساني»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات