انتقاد فرنگی‌کار تیم ملی جوانان از تصمیم سیم‌خواه


قهرمان رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان با وجودیکه 2 سال است در مسابقات انتخابی تیم ملی عنوان قهرمانی را بدست می‌آورد اما با تصمیم سرمربی تیم ملی نفر دوم این مسابقات جایگزین او در رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهانی شده است.
به گزارش ایسنا، محمد بیرانوند فرنگی کار خوزستانی علی‌رغم اینکه دو سال است در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان عنوان قهرمانی را بدست می‌آورد مورد بی مهری رضا سیم‌خواه سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان قرار می‌گیرد و به مسابقات آسیایی و جهانی اعزام نمی‌شود. این در حالیست که سیم خواه به جای او امیر حسین حسینی همشهری خود را که 2 سال متوالی 4 بار مغلوب بیرانوند شده و به عنوان دومی رقابت‌های انتخابی تیم ملی رسیده است را عازم رقابت‌های آسیایی و جهانی کرده است.
این در حالیست که در شش وزن، نفرات برتر انتخابی تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند و در یک وزن باقیمانده نیز گفته می‌شود مسعود آدینه وند نفر اول رقابتهای انتخابی در وزن 55 کیلوگرم به دلیل مصدومیت جای خود را به رضا عباسی نفر دوم این مسابقات داده است.
محمد بیرانوند کشتی گیر خوزستانی و قهرمان وزن 96 کیلوگرم رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار کرد: من سال گذشته در جریان رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان موفق شدم در دیدار فینال 2 مرتبه با نتایج 6 بر صفر و 7 بر یک مقابل حسینی به برتری برسم اما متاسفانه سرمربی تیم ملی حسینی را به هر دو مسابقه قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان اعزام کرد و به من اجازه نداد در هیچ کدام از این 2 رویداد در کنار تیم باشم.
وی افزود: برای انتخاب نفرات تیم ملی در مسابقات آسیایی و جهانی امسال نیز باز هم موفق شدم با نتایج 3 بر 2 و 5 بر 2 مقابل حسینی به برتری برسم و عنوان قهرمانی رقابت‌های انتخابی تیم ملی را از آن خود کنم اما متاسفانه باز هم سیم‌خواه من را جزو نفرات تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا قرار نداد و بار دیگر حسینی را به جای من عازم این مسابقات خواهد کرد. این در حالیست که در جلسه شورای فنی اعضای این شورا گفته بودند من باید حداقل به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام شوم و حسینی را اگر می‌خواهد به مسابقات قهرمانی جهان بفرستد که سیم خواه شدیدا مخالفت کرد و اعلام کرده بود اگر قرار باشد بیرانوند به رقابت‌های قهرمانی آسیا برود از سرمربیگری تیم ملی استعفا می‌دهد. این درحالیست که رییس فدراسیون اعلام کرده نفراتی که در مسابقات انتخابی تیم ملی اول شوند این حق را دارند که حداقل به رقابت‌های قهرمانی آسیا بروند.
قهرمان وزن 96 کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی درباره علت این نوع برخوردها از سوی سیم‌خواه گفت: باید دلیل این نوع برخوردها و تبعیضی که او بر ضد من قائل می‌شود را از خودش بپرسید اما من همیشه در تمرینات تیم ملی با ادب و احترام نسبت به همه رفتار می‌کنم و در تمرینات هم به هیچ وجه کم نمی گذارم اما سیم‌خواه از همان روز اول که مرا دید به من گفت بدن تو به درد کشتی نمی خورد! حتی پس از قهرمانی‌ام در مسابقات انتخابی نیز به من گفت اگر به مسابقات آسیایی هم بروی مطمئن باش پنجم هم نمی‌شوی! متاسفانه او به هر دلیلی که فقط خودش می‌داند هیچ اعتقادی به من ندارد و در اردوی تیم ملی مدام روحیه مرا تخریب می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: واقعا دلیل این برخورد سیم خواه را نمی‌دانم. دو سال است عرق می‌ریزم و زحمت می‌کشم و در رقابت‌های انتخابی تیم ملی به قهرمانی می‌رسم اما حقم داده نمی‌شود و حداقل به من اجازه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هم داده نمی شود. پس از مسابقات انتخابی امسال در تورنمنت آذربایجان هم کشتی گرفتم و به مدال برنز رسیدم و انگیزه زیادی داشتم تا برای کشورم کشتی بگیرم که متاسفانه این فرصت از من دریغ شد.
انتهای پیام[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد فرنگی‌کار تیم ملی جوانان از تصمیم سیم‌خواه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات