هاشمی: لطفا اعزام تیراندازان را به نام خود نزنید


رییس‌ فدراسیون تیراندازی می‌گوید وزارت ورزش نباید اعزام تیراندازان را به نام خود تمام کند.
سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در خصوص صحبت شهریان مبنی بر اینکه گفته بود که تیراندازان بیشترین اعزام برون مرزی را دارند، اظهار کرد: در ابتدا باید بگویم که تیراندازی بیشترین اعزام ها را ندارد. اگر هم بر فرض اینطور باشد باید دید که چقدر وزارت ورزش در این راه به ما کمک کرده است. ما با اعتبارات قرضی اعزام داریم. اگر اعزامی انجام می شود نباید به نام خودشان تمام کنند و در عملکرد خود قرار دهند.
وی ادامه داد: ما با کمک های حداقلی تیمها را اعزام می‌کنیم و حالا سیزده و نیم میلیارد بدهکاریم. مربی ما چند ماهیست حقوق نگرفته است. دو اعزام دیگر تا المپیک داریم و هنوز هم مشکلات ادامه دارد.
وی در خصوص بودجه سال ۹۵ گفت: کمتر از پنج درصد بودجه به ما پرداخت شده است. دو ماه تا المپیک مانده اما بودجه ای به ما پرداخت نشده است. سال گذشته هم بودجه‌ای که دادند دردی از ما دوا نکرد. باید بودجه رشته ای مثل تیراندازی را متفاوت در نظر بگیرند. هزینه ی این رشته بسیار زیاد است.
هاشمی افزود: ما برای هر لباس تیراندازی ۲۵۰۰ یورو هزینه می‌کنیم. در کدام رشته ورزشی هزینه لباس به این اندازه است. حال هزینه کفش ورزشکار هم جداست. سلاح ورزشکاران قدیمی است و برای هر سلاح باید هزینه گزافی کنیم.
رییس فدراسیون تیراندازی همچنین خاطرنشان کرد: من فکر می کنم فرصت سوزی می شود. در رشته تیراندازی که احتمال مدال بانوان در آن بسیار زیاد است فرصت ها را به راحتی هدر می دهند. حالا سفر فرانسه و اتریش را پیش رو داریم که برای هر سفر باید نگران هزینه ها باشیم.
وی در خصوص نتایج تیراندازان در جام جهانی تیراندازی آلمان گفت: به نظرم نتایج قابل قبولی گرفتند. تیراندازان برنامه مشخص دارند. طبق تمریناتی که آنها دارند در المپیک به اوج خواهند رسید اما برنامه ریزی‌ها درست عملی نمی شود زیرا چند سفر ما سال گذشته کنسل شد و مشکل فشنگ هم که پا برجاست. اگر اعتبارات تامین شود مشکل فشنگ نیز حل می شود.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هاشمی: لطفا اعزام تیراندازان را به نام خود نزنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات