پاداش 150 میلیون تومانی هیات مدیره در برابر عملکرد 8 درصدی یک شرکت بورسی

هیات مدیره یک شرکت بورسی در سال مالی گذشته توانسته 8 درصد به نسبت کل فروش "سبجنو" سود خالص برای سهامداران خود محقق کند. در برابر این عملکرد مجمع، پاداش 140 میلیون تومانی را برای 5 نماینده حقوقی هیات مدیره شرکت تصویب کرده است.
به گزارش فارس، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان بجنورد راُس ساعت 15 روز شنبه مورخ اول خرداد ماه 95 در محل  سالن آمفی تئاتر شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری تهران برگزار و تقسیم سود نقدی 320 ریالی به ازای هر سهم میان سهامداران این شرکت را تصویب کرد.
هیات مدیره این شرکت در سال مالی گذشته تنها توانسته 8 درصد به نسبت کل فروش "سبجنو" سود خالص برای سهامداران خود محقق کند. در برابر این عملکرد مجمع سیمان بجنورد پاداش 140 میلیون تومانی را برای 5 نماینده حقوقی هیات مدیره شرکت تصویب کرده است.
در عین حال حق حضور اعضای هیات مدیره در سال مالی جاری برای هر ماه مبلغ 900 هزار تومان تعیین شده که نسبت به سال مالی قبل افزایش 180 هزار تومانی دارد.
شرکت سیمان فارس و خوزستان،شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید،شرکت صنایع سیمان غرب، شرکت مدیریت توسعه گوهران امید و شرکت سیمان خزر 5 عضو حقوقی هیات مدیره شرکت سیمان بجنورد هستند.
این شرکت در سال مالی قبل مبلغ 222 ریال سود خالص به ازای هر سهم محقق کرد که بخش عمده ای از آن از محل سایر درآمدهای غیر عملیاتی محقق شده است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاداش 150 میلیون تومانی هیات مدیره در برابر عملکرد 8 درصدی یک شرکت بورسی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات