جاده قائمشهر - فیروزکوه بسته شد

جاده قائمشهر به فیروزکوه برای اجرای عملیات لق گیری سنگ های حاشیه این مسیر از ساعت هشت صبح تا 13 امروز یکشنبه بسته است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی مازندران در این باره گفت: این مسیر برای اجرای عملیات لق گیری سنگ های حاشیه راه آهن شمال برای مدت پنج ساعت بسته شده است.

عباسعلی نجفی محدوده انجام عملیات راهداری را از منطقه دوآب تا ورسک اعلام کرده است. به گفته وی در این منطقه طرح لق گیری به منظور جلوگیری از ریزش سنگ های معلق روی واگن در حوزه راه آهن شمال انجام می شود.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی مازندران اضافه کرد: راه و شهرسازی برای جلوگیری از احتمال ریزش سنگ ها در هنگام لق گیری در کف جاده اطراف راه آهن در این حوزه، مسیر ارتباطی را برای سلامت مسافران در زمان عملیات مسدود کرد.

اداره کل راه و شهرسازی مازندران پیش از این 2 مرحله طرح لق گیری و ترانشه برداری سنگ های معلق را برای جلوگیری از سقوط سنگ ها روی خودروها و کف جاده، در هراز اجرا کرد. این سومین بار در سالجاری است که عملیات لق گیری سنگ های معلق برای جلوگیری از سقوط در جاده های مازندران انجام می شود.

در تعطیلات نوروزی سالجاری ریزش سنگ های معلق در جاده های هراز و کندوان به ده ها دستگاه خودروی عبوری و سرنشینان این خودروها آسیب زد.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه هزار و 600 کیلومتر آن را جاده اصلی تشکیل می دهد که هراز، کندوان و سوادکوه مهمترین مسیرهای ارتباطی این استان شمال کشور به استان تهران محسوب می شود.

دنیای سفر این نوشته را از « خبرگزاری ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جاده قائمشهر - فیروزکوه بسته شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات