بررسی اعتبارنامه نمایندگان مجلس تا فردا

رئیس موقت مجلس دهم از بررسی اعتبارنامه های منتخبان مجلس دهم در شعب پانزده گانه تا عصر فردا دوشنبه خبر داد و گفت: مجلس، فردا جلسه علنی ندارد. خبرگزاری مهر: رئیس موقت مجلس دهم از بررسی اعتبارنامه های منتخبان مجلس دهم در شعب پانزده گانه تا عصر فردا دوشنبه خبر داد و گفت: مجلس، فردا جلسه علنی ندارد.

علی لاریجانی رئیس موقت مجلس دهم در جلسه علنی امروز و پس از استقرار اعضای هیات رئیسه موقت در جایگاه، با اشاره به دریافت گزارش انتخابات هیات رئیسه شعب پانزده‌گانه در ادامه جلسه علنی امروز اظهار داشت: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، ۳ روز فرصت وجود دارد تا نمایندگان اعتراض خود را نسبت به اعتبارنامه‌ها به شعب ارائه دهند.

وی افزود: تا عصر روز دوشنبه هفته جاری باید صبر کنیم تا اگر اعتراضی به اعتبارنامه‌ها وجود دارد، در شعب بررسی و نظر نهایی به صحن علنی ارائه شود، بنابراین روز سه‌شنبه هفته جاری جلسه علنی خواهیم داشت تا اعتبارنامه‌ها را قرائت کنیم.

لاریجانی خاطرنشان کرد: بنابراین فردا مجلس جلسه علنی ندارد، اما شعب جلسه خود را به طور منظم تشکیل دهند تا زودتر کار بررسی اعتبارنامه‌ها و رسمیت یافتن مجلس انجام شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بررسی اعتبارنامه نمایندگان مجلس تا فردا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات