زمان توزیع کتاب های درسی

مدیرکل چاپ و توزیع کتب درسی از چاپ و توزیع کتاب های درسی تمام پایه های تحصیلی به چز پایه دهم خبر داد. خبرگزاری میزان: مدیرکل چاپ و توزیع کتب درسی از چاپ و توزیع کتاب های درسی تمام پایه های تحصیلی به چز پایه دهم خبر داد.

نیک روش درخصوص روند چاپ و توزیع کتاب های درسی دانش آموزان برای سال تحصیلی 95-96 اظهار داشت: کتاب های درسی تمام دانش آموزان به جز کتب پایه دهم به استان ها ارسال شده است.

وی افزود: ثبت نام کتب درسی دوره پیش دانشگاهی و ابتدایی به صورت اینترنتی انجام شد، دانش آموزان تا 15 خرداد برای ثبت نام فرصت دارند و کتب اول مهر توسط مدارس به دست آنها می رسد همچنین کتاب های درسی دوره متوسطه اول و دوم نیز توسط کتاب فروشی ها توزیع خواهد شد.

مدیرکل چاپ و توزیع کتب درسی گفت: 135 میلیون جلد کتاب درسی در یک هزار عنوان برای سال تحصیلی جدید منتشر می شود که 200 عنوان آن جدید است.

نیک روش بیان کرد: کتاب های درسی دانش آموزان در سراسر کشور به جز استان تهران و البرزاز 20 شهریور و در تهران و البرز از 22شهریور توسط کتاب فروشی ها توزیع می شود.

وی درخصوص افزایش قیمت کتاب های درسی مطرح کرد: در مقایسه با سال گذشته افزایش قیمت به صورت محسوس نداریم و صرفاً 10 درصد افزایش قیمت را شاهد هستیم همچنین تمام کتاب های درسی دارای لوح فشرده رایگان هستند.

محمود امانی طهرانی مدیرکل دفتر تألیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری نیز از بارگذاری تمام کتاب های درسی پایه دهم در سایت این دفتر به منظور مشاهده معلمان ودریافت نظرات اصلاحی و پیشنهادات آنها خبر داد.

طبق گفته امانی، تمام کتاب های درسی پایه دهم که از مهر امسال به نظام آموزشی کشور وارد می شود تا ابتدای مهر چاپ و به دست دانش آموزان می رسد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زمان توزیع کتاب های درسی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات