ستیز با اسلام در قالب حرکت خزنده بهاییت

طهورا نوروزی مشاور امور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: ستیز با اسلام در قالب حرکت خزنده بهاییت که حامیانی جز رژیم صهیونیستی ندارند، فضای توهین به مقدسات را ایجاد کرده است.

طهورا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: امروز حرکت‌های اسلام ستیزی با هدف مقابله با آموزه‌های دینی و رهایی‌بخش که گستره تأثیرگذاری بالایی را همواره دارد، به‌عنوان حرکت‌های سمبلیک منجر به جریحه‌دار شدن قلب مسلمانان می‌شود.

وی افزود: بر این اساس ستیز با اسلام در قالب حرکت خزنده بهاییت که حامیانی جز رژیم صهیونیستی ندارد، باعث شده که فضای جریحه‌دار شدن و توهین به مقدسات ایجاد شود، "شادی صدر" با حرکت اسلام ستیزانه خود و با حمایت افرادی که در طول این سالها از طریق آنها تغذیه می‌شد، نشان داد که تا چه‌اندازه با اسلام دشمنی دارد.

مشاور امور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: افرادی که ادعای روشنفکری دارند اولین و ابتدایی‌ترین ادبیات روشنفکری را که احترام به مقدسات افراد در جهان است نادیده می‌گیرند، آن هم موضوع مقدسی مثل امام حسین(ع) که فراادیانی است، به‌عبارتی امروز مسیحی و زرتشتی و بسیاری از ادیان زیر پرچم این بزرگوار ارادتمندی دارند و این حرکت‌ها، اقدامات غیرفطری و ضددینی است.

نوروزی بیان کرد: بر این اساس موج اعتراض از نقاط مختلف در ارتباط با این مسئله ایجاد شده که جریحه‌دار شدن افراد از طریق وهن مقدساتشان قطعاً تبعات سنگینی را متوجه این‌گونه افراد و جریان‌ها خواهد کرد. نکته قابل تأمل در طراحی این فضا این است که افراد پشت‌صحنه این جریانات، از زنان به‌عنوان ابزار برای وهن مقدسات استفاده می‌کنند که این خود جای تعجب و پرسش دارد.

وی ادامه داد:  متأسفانه حرکت‌های بهایی‌محوری در چندماه اخیر در سطح رسانه‌ها فضایی را ایجاد کرده که باید ما بیش از همیشه هشیارانه برخورد کنیم و این هشیاری حاصل نمی‌شود مگر با التزام و اعتقاد حقیقی به آموزه‌‌های دینی، زیرا نشر حقیقی اسلام ناب بزرگترین ضربه به چنین افراد خودفروخته است و طبیعتاً در نقطه مقابل این حرکت‌ها زنان ما بزرگترین ظرفیت در نشر و توسعه دینمداری و مقابله با چنین حرکت‌های غیر‌انسانی خواهند بود.

انتهای پیام/*

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ستیز با اسلام در قالب حرکت خزنده بهاییت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات