روزنامه «خبر ورزشی» و «سایت دانا» مجرم شناخته شدند/ رضایت شاکی خبرگزاری ورزش

دادگاه مطبوعات دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات از مجرم شناخته شدن «روزنامه خبر ورزشی» و «سایت دانا» خبر داد و گفت: پروند «خبرگزاری ورزش» به دلیل رضایت شاکیف مختومه شد.

علی‌اکبر کسائیان در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ درباره پرونده‌های امروز دادگاه مطبوعات اظهار کرد: پرونده «روزنامه خبر ورزشی» و «خبرگزاری ورزش» در شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی مدیرخراسانی و پرونده «سایت دانا» در شعبه سه کیفری استان تهران بررسی شد.

سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات ادامه داد: امروز قرار بود به پرونده «خبرگزاری ورزش» رسیدگی شود که در ابتدای جلسه رئیس دادگاه اعلام کرد که شاکی رضایت داده است و پرونده مختومه شد.

کسائیان در مورد تصمیم هیئت منصفه درباره اتهام «سایت دانا» خاطرنشان کرد: اتهام این سایت نشر مطالب خلاف واقع و افترا بود که هیئت منصفه به اتفاق آراء این سایت را مجرم شناخت.

وی تأکید کرد: همچنین هیئت منصفه با اکثریت آراء متهم را مستحق تخفیف دانست.

سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات درباره بررسی اتهام «روزنامه خبر ورزشی» گفت: اتهام این روزنامه نشر مطالب خلاف واقع بود که هیئت منصفه به اتفاق آراء این روزنامه را مجرم شناخت همچنین با اکثریت آراء هیئت منصفه، متهم مستحق تخفیف دانسته شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روزنامه «خبر ورزشی» و «سایت دانا» مجرم شناخته شدند/ رضایت شاکی خبرگزاری ورزش» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات